Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az alábbi történetről?

Figyelt kérdés

Egyik nap regisztráltam a chat.hu-ra, hogy elűzzem az unalmamat. Nem vagyok híve ezeknek az oldalaknak, ezért nem is fűztem hozzá sok reményt. De rámírt egy lány(19) és elkezdtünk beszélgetni. Kiderült, hogy ő is ritkán chatel, csak éppen unatkozott és el akarta valamivel ütni az időt. Aztán elég sokat beszéltünk, csertéltünk msn címet és ott folytattuk az egészet. Megtörtént a képcsere is, majd később videót is küldtünk egymásnak. Azóta is minden nap beszélünk msn-en, vagy sms-t küldünk egymásnak. Ez már több mint 3 hónapja tart, ami alatt sikerült megszeretnünk egymást. Tervezzük a találkozót is a közeljövőben.

19/L


2012. júl. 3. 02:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy próbát mindenképp megér! Találkoztok és majd meglátjátok,hogy sül el a dolog. Nagyon sok sikert kívánok :)
2012. júl. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát öhm... gratulálok?
2012. júl. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kissé hasonlít az én történetemhez, én egy csoport segítségével ismerkedtem meg a mostanra legjobb barátnőmmel, már mi is tervezzük hogy találkozunk csak az a baj hogy túl messze lakunk egymástól, szerintem nem lesz itt gond nagyon jó barátnők lesztek ennyi az egész
2012. júl. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gratula :)

Na és leszbikus kapcsolatként akarjátok ,ezt az egészet vagy simán barátok? :)

2012. júl. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Próbáld magad a kertetekbe regisztrálni, segíteni a szüleidnek mart ugye van időd bőven. Ha nem tudod merre van a kertetek, kérdezd anyukád!

Minden chat-en lógó azt mondja keveset van fenn. épp csak körülnéz.

A neten keresztül, még fotóval is nagyon más lehet élőben a másik, és ez okozhat csalódást. Nem ártana lakóhelyedhez közel keresgélni akkor évente többször is tudnátok randizni!

2012. júl. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A megszeretéssel én megvárnám a személyes találkozást. Egyébként hajrá!
2012. júl. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerelmes vagy?????:) úgy tűnik! hajrá!
2012. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Három hónap helyett három nap alatt kellett volna találkozni, mostanra már valószínűleg csak az illúzióitokat építgetitek. De ha mégsem, akkor persze gratulálok.
2012. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!