Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha egy hetet csúszok a tartásd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy hetet csúszok a tartásdíj kifizetésével, a volt asszony hőböröghet?

Figyelt kérdés
eddig minden hónapban időben ment, csak most csúszok .
2014. ápr. 17. 14:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szólj neki előre.
2014. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
Én 2héttel később kapom.nem hömbölgök.Kit érdekel most az a 2hét.Mindig megkapom az a lényeg.a neked pont ugy van fizetésed 1hetet csúszól ha megfeszülsz se tudod elöbb feladni
2014. ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha értesíted, hogy később tudsz utalni, akkor nem. Főleg, ha mindig rendesen fizeted. Szerintem így korrekt.
2014. ápr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nem beszélünk mióta elváltunk, csak érdekelt, hogy esetleg tud e valamit tenni a késés miatt!
2014. ápr. 17. 14:05
 5/20 anonim ***** válasza:
nem tud ... nincs rá ideje hivatalosan lépni
2014. ápr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki, hogy tudjon róla. Ha meg önhibádon kívül történt, akkor meg nem is tehetsz róla. Írj egy e-mailt, smst, ha már nem beszéltek, hogy mi okén késik, de menni fog.
2014. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tisztességes lenne szólni, mert ha mindig ugyanakkor fizetsz, akkor könnyen lehet, hogy ő aszerint ütemezi a kiadásokat. A gyereked is kerülhet kellemetlen helyzetbe a csúszás miatt, ha pl az ehavit osztálykirándulásra szánta a volt feleséged.

Szerintem inkább szólj, és akkor legalább amiatt nem moroghat, hogy nem tudott róla.

2014. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2014. ápr. 17. 14:12
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Csak egy kérdés. TE "hőbörögnél", ha a munkahelyeden a fizetés egy hetet csúszna? (Eddig mindig időben utalták, csak most csúsznak.)
2014. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
Ha van határozat arról, h meddig kell menjen az utalás, akkor hőböröghet. ...és jogosan.
2014. ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!