Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az elvált anyák egyrésze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elvált anyák egyrésze miért "félti" a gyerekeket az apjuktól? Az apák miért nem féltik őket az anyjuktól? Lentebb van egy kérdés, ahol a "gondos" anya még azt is felhozza álláspontja védelmében, hogy a gyerek szemüveges?

Figyelt kérdés

2014. máj. 6. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Hol olvastad te az apjától félti?nem attól,attól tart nem e lesz bajuk ,aggódik a távolság miatt.Nincs ezzel semmi baj.Akkor lenne car anya ha magasról tenne rájuk.A párját nem ismerjük,az uj asszonyt sem.A mai világban kitudja.Én sem lennék nyugodt,mi van a gyerekekkel egész hónapban.Nem csak bölcsis korba rossz a leszakadás.
2014. máj. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudtok egy tegnapi kérdésről? Egy férfi megcsalással kapcsolatban kérdezett. Többen megfenyegették, hogy töröltetik, letiltatják. Nem találom.
2014. máj. 6. 17:21
 3/13 A kérdező kommentje:
1-es végig néztem az ottani válaszokat mindkét oldalról. Te valamit nagyon nem értesz!
2014. máj. 6. 17:35
 4/13 anonim ***** válasza:
Törölték.
2014. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Miért törölték? Nagyon tanulságos kérdés volt!
2014. máj. 6. 18:07
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem félti, hanem féltés címén birtokolja. Pontosan tudta ő ezt már akkor, amikor kinézet magának a pasit, hogy az mire kell neki.
2014. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5%

"Az elvált anyák egyrésze miért "félti" a gyerekeket az apjuktól? Az apák miért nem féltik őket az anyjuktól?"


A családon belüli erőszak szinte kizárólagos elkövetői férfiak. Én is félteném a gyerekem egy férfitól.

2014. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A családon belüli erőszak elkövetői között legalább annyi a nő, sőt lásd csecsemő gyilkosságok!
2014. máj. 6. 18:31
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

Van olyan elvált anya - persze tisztelet a sok kivételnek - aki teljes kudarcnak éli meg az életét a válás miatt és csak a gyerekében találja meg az önmegvalósítást. Ezek az anyák - tisztelet a kivételnek - sokszor embertelen módon rátelepszenek a gyerekre és persze ez a hatalmas "féltés" arra is jó ürügyet kínál, hogy rajta keresztül bosszút álljanak az exükön.

Az a tapasztalat, hogy a férfiak valahogy könnyebben továbblépnek és ritkábban gondolják, hogy az exüket a gyerekükön keresztül kellene kínozniuk.És persze van sok rendes ember is, de sajnos az, hogy "Anya vagyok, te meg CSAK egy apa" elég sok ember szemében elegendő érv a gyerek lelkének összetörésére.

2014. máj. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9-es sajnos nagyon nagy igazságot mondtál! Teljesen így gondolom én is.
2014. máj. 6. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!