Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szemüveges kisgyerekek anyukái...

Szemüveges kisgyerekek anyukái! 4 év körüli gyerek hogy tűri meg magán a szemüveget?

Figyelt kérdés
Hú,tiszta ideg vagyok!Ma voltunk 4 éves kislányommal a szemészeten,és sajnos szemüveg kell neki:(((Úgy félek,hogy nem fogja megtűrni magán,leszedi,eltöri,stb...Azért is idegeskedek,hogy jó keretet választottunk e neki,mert ugye nincs még tapasztalatunk.Esetleg linkelnétek nekem képet,hogy nektek milyen szemüvege van a gyereketeknek?
2014. ápr. 28. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az en fiam is 4 eves koratol szemuveges volt.soha nem szedte le.aztan olyan 10 eves koratol kontaktlencst hord.
2014. ápr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1 éves volt a lányom, amikor szemüveget kapott. Mi megkértünk boldog-boldogtalant, ha találkozunk "ájuljon el", hogy milyen csinos, szép a szemüvegben. Meg is lett az eredménye, még abban akart aludni is :)

Olyan szépen hordta, hogy 8 évesen eldobhatta - volna, de kérésére dioptria nélküli üveget rakattunk a szemüvegébe.

Szerintem ti is próbáljatok a hiúságára alapozni: mindenki szereti ha dícsérik.

Mert szépek a szemüveges lányok :) :)

2014. ápr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaz, az én lányom 7 évesen lett szemüveges, de én is tartottam tőle, hogy nem akarja majd hordani, mert nem fog neki tetszeni. Semmi gond nem volt, első perctől kezdve szereti, itthon is magától teszi fel. Van több ismerősöm, ahol hamarabb (1-4 évesen) lett szemüveges a gyerkőc egyik helyen sem volt gond. Nagyon sok múlik a körítésen, mert az a gyereknek alapból sokkal jobb, hogy rendesen lát, mint amikor nem. Ha dicsérik, hogy milyen csinos, akkor egy 4 évesnek már lehet hatni a büszkeségére, nem hiszem, hogy gond lenne.
2014. ápr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!