Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyerektartás hogy működik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerektartás hogy működik Angliában?

Figyelt kérdés

2014. máj. 19. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint Magyarországon. Az elvált angol szülők ugyanúgy fizetnek valamennyi gyermektartást, amennyit a bíróság megítél.
2014. máj. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Ez így tág.

Ha valaki kiköltözik Angliába és ott dolgozik, mint takarító vagy buszvezető, vagy titkár, vagy mérnök vagy orvos, vagy stb, akkor az ITTENI ugyanilyen munkáért járó fizetés után kell gyerektartást fizetni.

Ergo, ha itt egy takarító keres havi 60 ezret, de Angliában magyar pénzbe átszámolva 180 ezret, akkor is a 60 ezer után kell fizetni a gyerektartást.

Ha meg arra gondoltál, hogy ott működik (tehát mi magyaroknak semmi közünk hozzá) akkor a válaszom ugyanúgy mint nálunk.

2014. máj. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha mindkét szülő angliában él és dolgozik, a gyerek angliában született akkor is a magyar fizetés szerint kell fizetni? elég hihetetlennek tűnik
2014. máj. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Ekkora kamu kérdést. Már azt se fogom fel, hogy a kérdező ezt miért nem angliai hivataltól kérdezi meg. És miért is nem írt le több konkrétumot. Majd bizonyára itt a gyikon, egy magyar, aki legnagyobb valószínűséggel mo-n is él, pont az angilai ilyen jellegű törvényeket fogja kenni-vágni.
2014. máj. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Ezt én sem értem. Basszus, ha ilyen gondom lenne, akkor az illetékes hivatalnál érdeklődnék, nem pedig egy névtelen fórumon.


Főleg ennyi infóval. Ki milyen állampolgár? Wazze!!!!!

IQ ligth-osok ANgliábna, mert ki vitte őket egy gép :( És az emiatt néznek minden magyart hülyének.

2014. máj. 20. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2#, tokeletesen leirta. Ha az asszony itthonrol igenyli a kint dolgozo apa utan a gyerektartast akkor a magyar torvenyek es magyar berek utan kapja, nem a kinti utan.
2014. máj. 20. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"ha mindkét szülő angliában él és dolgozik, a gyerek angliában született akkor is a magyar fizetés szerint kell fizetni?"


Akkor nem.

De ha minden tekintetben minden érintett Angliában élne, akkor egy angol oldalon kérdezne a kérdező és nem itt.

2014. máj. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4es vagyok: totál felesleges találgatni, hogy milyen verzió áll fenn. Egy átlagos magyar, aki itt él, egyértelmű, hogy nem tudhatja az angilai ezzel kapcsolatos törvényeket. Max. egy itthoni ügyvéd, de az pont nem a gyik oldalait fogja sasolni csak, hogy segíthessen. Az egész kérdés kamu. Ennyi.
2014. máj. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
4-es... :D te egy idióta vagy... és az idióták bezzeg ide írogatnak... a választ megkaptam, köszönöm
2014. máj. 20. 20:53
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
Ja, még én vagyok az idióta! :D Oké. Nekem, azért lenne annyi eszem, hogy angliai törvényekről vagy egy itthoni ügyvédet, vagy angliai hivatalt kérdezzek meg, de biztos nem ezer idegenektől várnék itt lógva rá választ! De csak így tovább IQ bajnok! :D
2014. máj. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!