Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elmaradhat a válóper első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmaradhat a válóper első tárgyalása azért mert a bíró megbetegetett?

Figyelt kérdés
Öt hónappal ezelött írták ki a tárgyalást,a házastársam akitől válni szeretnék hét hónapja él eggyütt egy másik emberrel.Lehetséges,hogy a bíró betegsége miatt x hónapot várnom kell a váloperrel?
2014. máj. 21. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ilyen esetben az lenne a logikus, ha kirendelnek egy másik bírót, aki levezényli a tárgyalást. De tapasztalatom nincs ez tény.
2014. máj. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, el. A bíró is ember, lehet beteg.
2014. máj. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aki pedig több hónapja őrlödik az örlödjön csak tovább mert a bírónak nincs helettese?Kívánok minden bírónak hasonló helyzetet.
2014. máj. 21. 09:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem úgy működik egy bíróság, hogy beugrálnak a bírák egymás helyére. Az ügyek ki vannak szignálva, egy bírónak annyi ügye van, hogy nem igazán tudják helyettesíteni egymást (nyilván hosszan tartó hiányzás esetén a vezető szétosztja az ügyeket, de pár napos-1 hetes betegség esetén nem). Felesleges itt átkozódnod, ha fogalmad sincs a rendszerről, mert ez nem azért van, hogy veled kiszúrjanak és csak magadat minősíted.
2014. máj. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem csak a bíróságon van ilyen. Ezer meg egy olyan munka van, ahol csak egy ember lát rá bizonyos dolgokra és bizony,ha beteg lesz, akkor várni kell,hogy ismét munkába álljon.

Ennyi erővel szidhatnám a vállalkozót is, aki egyedül viszi az üzletét, és kiírja,hogy szabadság miatt zárva. El kell fogadni, ő is emberből van!

2014. máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es!Úgy látszik,hogy neked sincs fogalmad a rendszerről.A következő időpont várhatóan október-november környékén lesz.Ez nem valami maffia per,hogy hosszasan készülni kellene rá.Szerintem bármelyik újonc bíró megoldaná.De mindegy,ez van.Összel meg remélem megfázik a bíró és újabb fél évvel csúszik az egész.
2014. máj. 22. 06:40
 7/7 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Ügyvéd vagyok, van azért némi fogalmam.
2014. máj. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!