Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nagyon utálom már a férjemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon utálom már a férjemet, és sajnos vele van egy csodálatos egyéves kislányunk. Ő nagyon ragaszkodik hozzá, de természetesen anyaként én is. Mekkora esélyem van megkapni a "nevelési jogot", ha ki akarok menni egy másik pasihoz Hollandiába? Köszi.

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 17:52
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
55%
szia! A kislanyt csak az apjabeleegyezesevel (alairasaval viheted ki kulfoldre(sajnos) Egyutt erzek veled...Enis megutaltam a parom sajnos sokszor mar nem tudom mit tegyek.miis kulfoldon lakunk..,egyenlore felek elkoltozni,de majd az elet hozza remelem.Sok szerencset az utaxzashoz meg a kislanyhoz!!!
2009. dec. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Neszivass ***** válasza:
48%

Nem sok. Ha a férjednek van egy kis esze, akkor nála helyezik el.

Ha mégis neked ítélik, akkor is kell a beleegyező nyilatkozata, hogy külföldre vihesd, amit nem fog aláírni - teljesen jogosan.

Két éve nem tudtad, hogy két év múlva annyira fogod utálni, hogy elhagyd? :-o

2009. dec. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
77%

A múlt most teljesen mindegy szerintem.

A férjed is válni akar, vagy csak te? Hogy viszonyul ő ehhez az egészhez?

Mivel kicsi a gyerek, valószínüleg neked ítélik, de kivinni nem fogod tudni, ha nem írja alá az apa, és mért írná alá?

nem megoldhaltó, hogy a másik "pasi" jöjjön Magyarországra?

Egyébként gondold végig. Egyszer már felrúgtad az életed egy férfi miatt. Gyereked született. Annyira nem ismerted a férfit, hogy nem láttad előre, hogy nincs jövőtök, el fogtok válni, pláne, hogy szabályosan utálod. Megtennéd mégegyszer? Most már a kicsire is kell gondolnod, nem cska magadra. Az ő életét is felforgatnád?

És ha hirtelen (mondjuk 1-2 év után) ezzel az új pasival is ez történik? Akkor külföldön egy pici gyerekkel mihez kezdesz?

2009. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Magyarul semmi esélyem a lányom nélkül távozni.. .Vagy a gyerek vagy külföld... Ha viszont külföldet választom, kell-e gyerektartást fizetnem? (a múlton tényleg ne rágódjunk. Ha tudtam volna, hogy így érzek ma, valószínűleg nem hagytam volna, hogy gyereket csináljon nekem... Sajnos sokat változott negatív irányba. Talán a gyerekkel járó stressz hatására. Nem tudom...)
2009. dec. 29. 18:19
 5/39 anonim ***** válasza:
72%
Remélem nem sok esélyed van elvenni az apjától, akinek ugyanannyi joga va na gyerekéhez...
2009. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
92%
téged még az izgat, hogy fizetned kell-e a gyerektartást?ha el is váltok odaadnád a kisgyereked az apjának és te mennél külföldre?szép, mondhatom.
2009. dec. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
68%
Nem akarlak minősíteni.Csak arra kellett a férjed,hogy gyereked legyen tőle? Felelőtlen vagy a kicsivel szemben és a férjeddel pedig szemét.Ha a bíróságok igazságosan akarnának ítélni,az apjának ítélnék.Ő tisztességesebben feltudná neveleni,mint te.Még házasságban élsz,de már másik pasid van?Ilyent tisztességes nő,és főleg anya nem csinál.Ki nem engedik a gyereket veled,de ha kivinnéd,mi a biztosíték arra,hogy azt a pasast is nem fogod majd útálni? Akkor mit teszel,miből élsz,hogy neveled a gyereked? Igaz,Hollanidában van kereslet bizonyos szakmában a nőknek.
2009. dec. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
húú, ezt az utolsó kommentet csak magyar írhatta :-) nem véletlenül akarom itt hagyni ezt a negatív energiát.
2009. dec. 29. 18:28
 9/39 Neszivass ***** válasza:
94%

Értem én a problémát. Van egy férjed, aki hülye. Van egy pici gyereketek is, aki tovább ront a helyzeten. Közben lett egy új, vélhetően jobb pasid.

Megesik az ilyen.

De gondold végig az ő szempontjából is...

Van egy felesége, aki hülye. Van egy gyereke is, akit szeret és emiatt nem küld el. A feleségét már egy külföldi csávó kúrogatja, akihez ki akar költözni. És vinni akarja a gyerekét is.


Mégis milyen választ vársz? :-)


A véleményem, hogy most már éppen itt az ideje, hogy a gyerek szemszögéből nézd a történetet és kizárólag az ő érdekében dönts!

2009. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
65%
Nem feltétlen magyar írhatta, hanem egy olyan ember, akibe van még becsületesség. Ami belőled hiányzik, csitrikém.
2009. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!