Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megegyezés esetén mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megegyezés esetén mennyi évnek kell eltelni újratárgyaláshoz?

Figyelt kérdés

röviden: úgy egyeztünk meg hogy másfél évesen apuka már magával viheti a gyerkőcöt ha addig látogatja s kialakul a kötődés. Lassan eljön ez az idő s apuka nem igazán tartotta be a látogatást amikor lehet munka miatt kibújt alóla... mondtam neki hogy máskor is jöhet de nem jött... viszont az elvitel lehetőségével élni akar s ezt nyomatékosan hangoztatja is...


indokolt eset ez újratárgyaláshoz?

HOLNAP találkozom ügyvéddel is


2014. máj. 28. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:

2 év



De ott van az a "ha", ami nem teljesült, akkor mi a gond?

Amúgy ha eddig nem akarta látogatni, akkor miért akarná elvinni?

2014. máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem látogatja a jelenlegi barátnője miatt akinek nem tetszik az én jelenlétem, de az elvitel lehetőségével élni akar...


akkor ez elég indok remélem...

2014. máj. 28. 13:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kellett nekem indok.. Csak prőbáltam megérteni, hogy egy apa aki képes nem látogatni a gyerekét, az miért akarná elvinni...


Majd az ügyvéd elmondja,hogy lehet -e valamit tenji.

Szerintem nem, ha nincs sehol lejegyezve, hogy voltak feltételei a megegyezésnek..

2014. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jaj az indokot nem arra értettem, hanem remélem a bíróságon ez indoknak számít, hogy eddig nem látogatta...
2014. máj. 28. 13:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyik helyen azt írod, hogy apuka a munkája miatt nem tudta mindig látogatni a gyereket, aztán a másik helyen meg azt, hogy a barátnője miatt!


MIT AKARTÁL AKKOR KÉRDEZNI???

2014. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező azért valahol érthető is. Te szívesen mennél a volt párodhoz?

Nyugodtan elviheti, örülj neki, hogy foglalkozik vele.

2014. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!