Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem hűtlenül itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem hűtlenül itt hagyott 6 gyerekkel mit tehetnék én kezdeményezzem a válást?

Figyelt kérdés
Váláskor mi a teendő,akkor is az anyánál helyezik el a gyerekeket?Az anya is fizet gyerektartást ha nem nála vannak a gyerekek?
2010. jan. 1. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Válj el.Ha alkalmasabb vagy szülőnek megkaphatod a gyerekeket.És az anyának is kell gyerektartást fizetni.Csak tudd behajtani
2010. jan. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem kellett volna ennyi gyereket csinálni. Vagy el tudod látni mindet tisztességesen? Akkor bocs... Ha most fordítva lenne akkor jönne ide a sok ősanya fröcskölődni hogy a szemét férfiak. Kiváncsi vagyok anyucit is így fogják most szídni. :D
2010. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A behajtás más dolog hiszen tisztába vagyok vele,hogy nincs semmije de kiváncsi voltam .hogy neki is van fizetési kötelezettsége . Az új pasija és csak ez számít(neki)15 év házasság után!Valamilyen szinten én is hibás vagyok a dologban de én már nagyon sokat változtam és sokat elnéztem neki a hibái közül és ez sem az első eset!Akkor viszont a gyerekeket is vitte magával (alibinek).De most nincs visszaút!Köszönöm a választ!
2010. jan. 1. 15:20
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
az anya is fizet gyerektartást.attől függ kinél helyezik el a gyerekeket ki tud megfelelőbb környezetet és anyagi biztonságot nyújtani számukra.ha már nagyobbak 14-16 év őket is megkérdezik kinél akarnak maradni.
2010. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az ellátásuk megoldott csak az a sok adósság amit ANYUKA felhalmozott 1 röpke év alatt ez kezelhetetlen,sajnos:De rajta vagyok ,hogy megoldjam.Lassan apránként ha sikerül!
2010. jan. 1. 15:23
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is: hívd fel a helyi bíróságot hétfőn. Minden héten van panasznap, ahol diplomás jogásznak elmondhatod, mi a probléműd, és ingyenes jpgi segítséget kapsz. Pl elmondja neked, hogy mik a lehetőségeid, és váláskor milyen papírokra van szükség, mi annak a pontos menete.


A gyerekeket mindig annál a szülőnél helyezik el, aki a nevelésére alkalmasabb. A családomban van bíró, az ő statisztikája a következő: 48%ban az apához kerültek a gyerekek, 52%-ban az anyához. (Néha megosztva, ha a gyerekek más-más szülőhöz ragaszkodtak, és elég idősek voltak ahhoz, hogy az ő véleményüket is figyelembe vegye a bíróság.)


Ha az apánál helyezik el a gyerekeket, akkor az anyát rendszerint gyerektartás fizetésére kötelezik, ami a GYEREKEKNEK jár.


A másik fél nem tudja elhúzni a válást azzal, ha a tárgyaláson nem jelenik meg. Ha nem jön el, akkor az ő véleményét egyszerűen nem veszik figyelembe, és nélküle is lefolyik az eljárás, ennyi. Tehát csak rosszul járhat.


A válás akkor szokott gyorsan és problémamentesen lezajlani, ha a szülők előtte írásban megegyeznek összes ingó és ingatlan vagyonuk elosztásáról, valamint szóban a gyerekekről. De a panasznapon mindent elmondanak majd neked részletesen.

2010. jan. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A gyerek elhelyezés pedig az a jövő titka.A gyerekek szeretik az anyjukat mi sem természetesebb ennél,hiszen mindíg Ő volt velük .Apa meg csak dolgozik de szépen felnőttek.
2010. jan. 1. 15:25
 8/13 A kérdező kommentje:
A gyerekelhelyzésnél isten őrizz attól,hogy szetszedni őket te ide te oda.
2010. jan. 1. 15:27
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat mindenkinek és Boldog új évet kívánok!További válaszokat is szívesen várok!
2010. jan. 1. 15:30
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem anya az, aki akár még csak átmenetileg is hátrahagy hat gyereket! Lehet, hogy ő ezt véglegesnek gondolta, ám az is lehet, hogy kemény harcnak nézel elébe és mindent meg fog tenni, hogy a gyerekeket visszaszerezze. Minden esetre azzal, hogy Ő HAGYTA EL a családi fészket, jobbak az esélyeid, hogy melletted maradjanak. Add be a válást, hadd legyen boldog/?/ az új pasijával, aki valószinű nem is örülne hirtelen 5-6 gyereknek. Azzal se foglalkozz, hogyan birja az anyát a törvény a tartásdij fizetésére. Előbb-utóbb azt is meg fogod kapni. Inkább igyekezz a legjobb tudásod és ösztöneid szerint rendben tartani őket és nevelni, hogy minél inkább el tudjál viselni az édesanyjuk hiányát. Mutasd meg, hogy mire vagy képes értük!
2010. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!