Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válnak a szüleim. A lényeg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válnak a szüleim. A lényeg röviden: Apa és anya évek óta nem jönnek ki jól és rengeteget veszekednek hajnali 2-ig mennek néha a viták és reggel hatkor folytatódnak. Anyum elakar menni. Válni fognak biztos. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy apai nagymamám gyűlöli az anyukámat, és az anyai nagymamám pedig az apámat. És így szépen lassan 22 év házasság után tönkre ment az egész. Vitatkoztak most is, anya sír, apa ideges. Anya el akar menni és el is fog, csak még nem tudja kinél legyen. Mindig is apás voltam de anyával is szeretnék maradni. És anya már szemrehányásokat tett, meg hogy majd mi eldöntjük kivel leszünk.. És, hogy én úgyis apás vagyok. Nem tudom mi legyen kihez menjek, de arra gondoltam, hogy ilyen egy hónap anyánál egy apánál kéne. Barátnőm így csinálja. Nem tudom mi legyen. Elég szar így.. Nem tudják diszkréten megoldani kiabálnak ordítanak.. És mondtam nekik, hogy nem szólok bele. Itthon lesznek megbeszélni szerintem mert én barátnőmnél húzom meg magamat, tesómnak is mondták, hogy ha tud aludjon valakinél. Nem tudom mi lesz.. Szerintetek ez a havonta költözős jó ötlet?
2014. jún. 14. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha neked ez így jó, akkor jó.
2014. jún. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha mindkettőjüktől tudsz suliba járni, akkor megoldható. Ha elmúltál 12 te döntöd el kivel akarsz élni. Csak hivatalosan ki kap utánad mindent azt a szüleid és a bíróság dönti el.
2014. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szegényem, ez borzasztó nyomasztó helyzet lehet neked is. Legyél türelmes velük, ha már ők nem tudnak olyan türelmesek lenni egymással, vagy veletek, mert a vitatkozás is minden energiájukat felemészti, meg az egész rossz helyzet, ami van, ők is tudják, hogy ez nem jó nektek. Nektek a válást kell feldolgozni, nekik a kudarcot, hogy nem sikerült, egyik sem könnyű. És nyugodtan mondd el nekik őszintén, amit gondolsz, akkor is érdemes, ha esetleg nem értik meg, amit mondani akarsz, de egy próbát megér. Az főleg, ha elmondod, mennyire rosszul érint titeket, hogy veszekednek, hátha észreveszik magukat és visszavesznek kicsit. Az mindenesetre okos, ha nem vagytok otthon, hogy végig kelljen hallgatnotok, de hátha ráébrednek, hogy mindenkinek úgy lenne a legjobb, ha emberi hangon megbeszélnek szépen mindent és legalább kölcsönös tiszteletet mutatnak egymás iránt, elvégre nem ellenségek, még ha akként tekintenek is egymásra. Van két szép közös gyermekük, erre is gondolhatnának a sok vita közben. Kitartás, majd elcsitul a vihar, és sem neked, sem a testvérednek nem szabad semmit magatokra venni, titeket attól még szeretnek.
2014. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek foleg az utolsonak nagyon jol esett 😊😊
2014. jún. 15. 12:51
 5/5 anonim ***** válasza:
:) Fel a fejjel, semmi sem örök, ez is elmúlik majd egyszer.
2014. jún. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!