Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit tennetek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek a helyemben? Elvalnatok es uj eletet kezdenetek vagy uj eselyt adnatok a hazassagnak?

Figyelt kérdés
Van egy ferjem,nagyon szeretem,tiszta szivvel.Gyereket is tervetunk.Viszont egy nap kozolte,hogy szerelmes valaki masba.Akkor derult ki,hogy terhes vagyok...Persze muteni kellett,nem maradt meg a baba...ferjem azt mondta nem is akarja mar!Mindent egyedul csinaltam vegig ugy,hogy o kozbe massal volt!Vartam,hogy szerezzen vissza es mondja,hogy engem akar..nem mondta.Eltelt azota 10honap,nekem udvarolt egy srac aki nagyon rendes,mindenben segitett.Segitett atveszelni ezeket a szornyusegeket es visszaadta nemikepp az onbizalmam,mindenben szamithatok ra.Mostanabban viszont felbukkant a ferjem es hianyzom neki.Teljesen osszezavarodtam
2014. jún. 14. 16:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően támogatom a házasságokért való küzdelmet, de mit akarsz itt megmenteni? Nem a másik srác itt a lényeg, őt most tegyük félre. A férjed egy ilyen mély hullámban nem állt melletted. Szereted? Mit? Ugyanmár! ... légy kegyetlenül őszinte, ott hagyott a fenében amikor a legnagyobb szükséged lett volna rá, mert kitalálta, hogy mást szeret. Ezek a tények, nem? Sajnálatból nem lesz élhető élet.
2014. jún. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan kapufat kapott a ferjed es ezert kellenel neki, na meg mert gondolom tudja, a masik sracot. En nem mennek vissza hozza hisz a legnagyobb keseruseget is egyedul kellett vegig csinalnod.
2014. jún. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Az a legfurabb az egeszbe,hogy o jott minden nap haza,hogy gyereket akar.Amikor elmondta mast szeret meg nem tudta,hogy terhes vagyok...par hettel azutan derult ki,hogy elkoltozott!Persze volt itt minden anyostol is(kitalaltam,nem vagyok jo az agyban,tul eroszakos vagyok) minden,csak az o fia ne legyen hibas...Annyit idegeskedtem,teljesen biztos vagyok benne,hogy a 7.hetben ezert ment el a baba!Es igen nem volt mellettem.Ugyan engem valasztott,de minden nap ugy jott haza,hogy a masikkal akar lenni.Ekkor dobtam ki masodszor.Utana vartam,hogy kuzdjon,de nem tett semmit.Mostanaba kezd el iroagatni...de mar ugy erzem keso es tovabbleptem.Persze en vagyok a hibas es ellenem fordult az egesz falu,hogy hogyan mereszelem.El is koltoztem onnan.De az igazsag az,hogy en nem ehhez az emberhez mentem hozza,en nekem hianyoznak a kozos dolgok es sosem ereztem ilyet meg,senki massal!Nem tudom,hogyan lehetnek tul ezen.
2014. jún. 14. 17:07
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem erőltetném. Válj el& kezdj új életet azzal, aki tényleg megbecsül. Csak merj lépni!
2014. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmi képpen nem kellene így vissza!!!!

Van egy férfi az életebn aki támogatott.Bcsüld meg!

2014. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Az lemaradt,hogy 10 hónap után hiányzol..Egy lósz@rt.

OTt hagyta a libája.....

2014. jún. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Ha ló nincs a szamár is jó? Nagyon jó fej férjed van. Te is légy vele ugyanolyan érzéketlen és hűvös, mint amilyen ő is volt veled. Nehogy visszafogadd, mert csak addig fog "szeretni" míg jön egy másik nőcske.
2014. jún. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el,mert lehet kibékültök és egy év múlva megint szerelmes lesz a kedves.Akkor hagyott magadra,mikor a legnagyobb szükséged lett volna rá.Kezdj új életet és légy nagyon boldog!
2014. jún. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél összezavarodva. A férjed magadra hagyott téged, amikor a legnagyobb szükséged lett volna a segítségére. Ne higgy neki! Csak nem jött be a számítása.

Magadnak adj új esélyt. Válj el és élj olyan társsal aki szeret, megbecsül téged. A férjed semmit nem érdemel.

2014. jún. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben tuti nem mennék vissza. Már csak azért mert egyszer még borzalmakat éltem át vele, mégegyszer lóvá nem fog tenni. Ne hagyd magad, ne csinálj magabdból h*lyét !!!
2014. jún. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!