Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti kezdenétek válófélben lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kezdenétek válófélben lévő emberrel?

Figyelt kérdés

A papírok még nincsenek beadva, de szándékukban áll elválni. Ti belebonyolódnátok így? Vagy majd csak ha kimondják a válást?

Nem voltam még ilyen helyzetben és nagyon tanácstalan vagyok. Számomra tabu az olyan ember, akinek az ujján ott van a gyűrű. Mégis most kölcsönösen szimpatizálunk egymással és kezd komolyabb lenni a dolog, mint szimpla ismerettség.


2014. ápr. 7. 20:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2014. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Én megvárnám, amíg beadják a papírt, mert azt szinte mindennap be lehet adni a bíróságra, amikor ügyfélfogadás van. Mi tartja őket vissza vajon?
2014. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nagyon rosszul is ki tudsz jönni ebből a helyzetből. Az is lehet hogy csak játszik veled.
2014. ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Sajnos ennek anyagi okai vannak, közös hitel ha minden igaz. Még nem tudják, hogyan oldják meg. Viszont az biztos, hogy nem akarják együtt folytatni.
2014. ápr. 7. 20:55
 5/32 anonim ***** válasza:
52%
Én még az után se, hogyha már kimondták. Egy válás mindenkit megvisel, kell egy kis idő, akkor is, ha az egyik fél nem mutatja ki, vagy azt hangoztatná, hogy ugyan túl van rajta.
2014. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Nem játszik, én nemrég ismertem meg, a baráti köröm egy tagjának a barátja, így már hallottam felőle régebben is. Tisztában vagyok a helyzetével és nem az alapján, amit nekem mondott.
2014. ápr. 7. 20:56
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Várni kell, amíg lezajlik és lecsillapodik a lelke.
2014. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
94%
Anyukám elvált. A nevelőapám pedig válófélben van. Mikor összeköltöztek mindketten válófélben voltak. Nem okozott ez soha semmilyen problémát közöttük. Örülök, hogy így alakult, anya boldog.
2014. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
27%
Nézzük tárgyilagosan. Ha egy házasemberrel folytatsz viszonyt, akkor az az ő részéről házasságtörésnek minősül. Ha ezt a váláskor a feleség felhozza, akkor a bíróság hajlamos arra, hogy a férj hibájából bontsa fel a házasságot. Ennek pedig lehetnek negatív következményei a "volt" férj számára.
2014. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

És ha úgy gondolják, hogy a hitelek miatt nem is válnak el, hanem élnek tovább együtt érzelmek nélkül és ki-ki járja a saját útját, akkor az úgy neked jó lesz?

Amúgy meg attól, hogy van hitel, attól még el lehet válni. Más is megteszi. Attól, hogy elválnak-e vagy sem, attól az a hitel ugyanúgy ott lesz.

Lehet szimpatizálni, attól még senkit nem ért sérelem, de addig, amíg nem válnak el, de legalább nem költöznek külön, addig biztos még csak nem is találkozgatnék senkivel, nemhogy bármilyen kapcsolatban gondolkodjak.

2014. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!