Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Igazságügyi szakértő+korrupció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazságügyi szakértő+korrupció elvehetik a gyerekeimet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

30 éves anyuka vagyok, két kiskorú gyermekem van, egy 8 éves, és egy 5 éves. 2 éve húzódik a perem az exemmel, akinek a felesége családja igen befolyásos, mind parlamentben tevékenykedő igen pénzes emberek. Szóval 2 éve folyik a per, és mivel többnyire pro, és kontra a bírónő igazságügyi szakértőt rendelt ki, aki azt preferálja, hogy az édesapához kerüljenek a gyerekek, mivel érzelmileg ő tud jobban gondoskodni róluk. Ez azért érdekes, mert a vélemény szerint én, és jelenlegi párom az egyéni vizsgálat alapján sokkal alkalmasabb szülői hátteret tudunk nyújtani a gyerekeknek, a másik oldal instabilabb érzelmi, és értelmi képességeket vázolt fel, ennek ellenére, mégis az a döntés született, hogy nem én, és a jelenlegi párom az alkalmas a szülői pozíció betöltésére. Azt tudni kell, hogy mint az óvoda, mint az iskola korrupt volt, és olyan jellemzést írtak rólam, ami nem felel meg a valóságnak, és a helyi gyámügy is édesapát tartja a megfelelő szülőnek. Én nevelem a gyerekeket születésüktől fogva, és érdekes módon édesapának addig nem kellettek a gyerekek, amíg én nem adtam be a keresetet gyermektartás végett. Mivel előtte évekig egy vasat nem fizetett. Mihelyest "kellene", egyből beadta ellenem az ellen keresetet, megspékelve egy gyermekelhelyezési perrel. A kérdésem egyszerű; lelkileg készüljek fel, hogy elveszítem a gyerekeimet? Jelenleg párommal egy családi házban élünk, nincsenek anyagi gondjaink, dolgozunk mindketten, és a párom érezhetően is jobb apa, mint az "édes"... Nem drogozunk, nem iszunk, nincs káros szenvedélyünk, és mégis?! Köszönöm szépen a válaszokat.



2014. jún. 27. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Te is tudod a választ. Ahol pénz és ismeretség van, ott mindent meg lehet oldani. :/
2014. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%

"nincsenek anyagi gondjaink, dolgozunk mindketten, "

Mert az apa nem?


"párom érezhetően is jobb apa, mint az "édes"..."

Mégsem öt választottad gyerekeid apjának.

2014. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Az fog dönteni, hol van jobb helye a gyerekeknek. Ennyi.

Ez akár az apánál is lehet.

2014. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Most akkor mit mond az igazsagugyi szakertoi velemeny? Mert ezt irod: a bírónő igazságügyi szakértőt rendelt ki, aki azt preferálja, hogy az édesapához kerüljenek a gyerekek, mivel érzelmileg ő tud jobban gondoskodni róluk. Ez azért érdekes, mert a vélemény szerint én, és jelenlegi párom az egyéni vizsgálat alapján sokkal alkalmasabb szülői hátteret tudunk nyújtani a gyerekeknek, a másik oldal instabilabb érzelmi, és értelmi képességeket vázolt fel
2014. jún. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A gyerekeknek az igazi apjuknál van a helyük, és ne pedig az éppen aktuális pasasod nevelgesse őket!!
2014. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Komolyan néha mintha Ufók közé kerültem volna. Hát ne hagyd magad kérdező, ha ez tényleg így van ahogy leírod, akkor elég furcsa, hogy az apának ítéljék. Ti nevelitek évek óta rendben és most csak úgy elviszik egy olyan apához, aki eddig nem törődött velük, gyerektartást se fizetett? Egyébként szerinted mindenhol lefizettek mindenkit?
2014. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

"igazságügyi szakértő azt preferálja, hogy az édesapához kerüljenek a gyerekek"


"mint az óvoda, mint az iskola korrupt volt"


"a helyi gyámügy is édesapát tartja a megfelelő szülőnek"


"az a döntés született, hogy nem én, és a jelenlegi párom az alkalmas a szülői pozíció betöltésére"


A leírtak alapján mégis, hogyan dönthetett volna másképpen egy bíró??

Amúgy 90%-ban mindig az anyának ítélik a gyerekeket. Az normális szerinted??

Most te fogsz gyerektartást fizetni 20 évig kb.

2014. jún. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!