Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tizenéves fiúk az apjukkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves fiúk az apjukkal akarnak élni, de ott bizonytalan a megélhetés. Mi számít ilyenkor a gyerekelhelyezésnél?

Figyelt kérdés
14 és 16 évesen fiúk az apjuknál szeretnének élni, de annak nincs rendszeres jövedelme, többször nem volt ott közüzemi szolgáltatás a tartozások miatt.....stb. Ilyenkor mit vesz figyelembe a bíróság ?

2014. júl. 7. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg így van, a bíróság neked fogja ítélni őket. Gondolom apuka is lefutott pár kört, nem hiába akarnak odaköltözni a srácok. Meg biztos azt hiszik, hogy ha ott fognak lakni, akkor húú de nem fognak semmit sem csinálni mert apa biztos nem olyan rendmániás.
2014. júl. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Persze nyilván azért nem akarnak az anyjukkal lakni, mert ott porszívózni kell.


A bíróság nyilván figyelembe veszi, de mivel a gyerekek már elég idősek, így az ő akaratuk befolyásoló tényező.

2014. júl. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

A fiúk tudják ezt? Mit mondanak erről?

Amúgy mindig elképeszt ez a gyermeki hálátlanság...

2014. júl. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudják a fiúk. Beszéltünk róla. De amint helyreállt a közmüszolgáltatás visszamentek az apjukhoz. A rendszertelen jövedelem és az idöszakos pénznélküliség meg úgy tünik nem zavarja öket. Néha olyannak tünnek nekem, mint az "agyzombik".
2014. júl. 7. 21:28
 5/10 anonim ***** válasza:
És miért akarnak ott lenni inkább mint veled? Mi olyan vonzó számukra,hogy az apjukkal éljenek?
2014. júl. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan csak sejtéseim vannak. Nemsokára megyünk az igazságügyi pszichológus szakértőhöz. Talán ott majd kiderül.
2014. júl. 8. 09:30
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a gyerekek az apjukkal akarnak élni, akkor éljenek vele. És biztosítsd őket, hogy ha gond van a közüzemi számlákkal, akkor bármikor jöhetnek hozzád. Szerintem az anyai szeretetbe beletartozik az is, hogy elfogadd a döntésüket egy ennyire fontos kérdésben, még akkor is, ha rosszul esik vagy hülyeségnek tűnik a számodra.
2014. júl. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nehéz ügy, mert ha gond van közüzemekkel akkor 280 km-t kell utazniuk, ha hozzám akarnak jönni. Mellesleg sokszor nem derül ki, hogy nincs fűtés vagy melegvíz, mert eltitkolják.
2014. júl. 9. 20:13
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Gratulalok a gyermeki halatlansagozonak...


Ha az apjanal lakik akkor az anyjaval szemben "halatlan", ha az anyjaval, akkor meg az apjaval szemben?


Mit csinaljon az a szerencsetlen gyerek, szakadjon kette?


Ha az apjuknak itelik oket, majd fizet az anyuka gyerektartast es biztosabb lesz a megelhetes. Vagy ez csak akkor jo otlet ha forditva vannak a szerepek? :)

2014. júl. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nagyszülőként mondom nektek, ma a világ legnehezebb dolga a gyereknevelés. Az egész napi távolléte egy kamasz gyereknek, mert ugye a szülővel csak este találkozik. Egyedülálló szülő esetében /anya/ egy kamasz /16-17 év/ csőd. A számítógép világában, okos telefon világában, külső behatások társadalmi nézetek, osztálytársak mindenki más, ezek olyan befolyással vannak rá, hogy a szülőnek sosem lehet igaza. Sajnos ki kell várni az időt, ami belátja. Lehet, hogy akkor már késő. Ha nem elég erős

jellem egy gyermek nagyon nehéz eset. Sosem gondoltam volna, hogy az én tündéri unokám, aki jeles tanuló volt,jó nyugodt körülmények között született és éli az életét, majd egyszer megváltozik és 2-3 tanuló lesz. Rendetlen, visszafelesel, hazudik szemrebbenés nélkül jogait hangoztatja. Legszívesebben képen nyalnám néha. Eszembe jut ,hogy türelem, sok beszélgetés hátha meggyőzi a jóról.

2015. jan. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!