Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van eselye a ferjemnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niktoon kérdése:

Van eselye a ferjemnek a gyerekelhelyezesnel? Elveszithetem a gyerekeimet?

Figyelt kérdés
A ferjemmel 5 evig voltunk hazasok, van ket kozos fiu gyerekunk; egy 4 eves es egy 8 honapos. A ferjem a hazassagunk alatt nagyon sokat bantott, terhessegem alatt is, es rengetegszer ivott. A gyerekkel soha nem foglalkozott, mindig mindent nekem kellett csinalnom egyedul. Mindket babammal veszelyeztetett terhes voltam, a ferjem ezzel egyaltalan nem foglalkozott, nem segitett semmiben, a boltba is sokszor egyedul kellett jarnom, es hazacipekednem a 4. Emeletre. Rengeteget veszekedtunk es ha elmentunk valahova, mindig berugott, meg ot is hanytatnom kellett. Van egy kozos lakasunk, amikor megtudta, hogy el akarom hagyni, megprobalta felakasztani magat, utana meg kirakott a lakasbol, kigorta a cuccaimat es a baba cuccait is ( a baba akkor meg csak 2 honapos volt!), es a nagyobb gyereket nem emgedte, hogy elvigyem. Odahivta a szuleit, es ok sem engedtek, hogy a masik fiamat elhozzam. Megefnyegetett, es ugyvednel irattunk egy papirt, hogy az egyik gyerek nala lesz, a masik nalam. En felkoltoztem a babammal Pestre, mar van egy uj parom, es vele elek. 2 honap utan visszamantem a ferjemhez, es kvazi elraboltam a fiamat, mert nem birtam mar nelkule tovabb. A ferjem tovabbra is fenyegetett, szinte lelki terrorban tartott. Most lesz szeptember 13.-an a targyalasunk. A ferjem mindent letagadott, azt mondta tanui vannak ra, hogy en rossz anya vagyok, de ez nem igaz, csak a csaladj a fog osszehazudgalni mindent. Nekem tanuim vannak ra, hogy rosszul bant velem, velunk a ferjem. Es en csak gyesen vagyok. A ferjem raadasul azt is megirta e-meilben, hogy neki csak a penz miatt kell a gyerek. Mindent csak letagad es hazudgal rolam. Van eselye a gyerekekre? A nagyobb fiu nagyon anyas, es minden nap mondja, hogy nem akar visszamenni az apjahoz. Gyerektartast a ferjem nem hajlando fizetni, de allandoan kovetelozik.
2012. szept. 2. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban alkoholista akkor nem fogják neki ítélni a gyerekeket. Ez 1000%.
2012. szept. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Tanúkat fognak kérni, mindkét fél részéről, és a szülők életvitelére, a gyerekekhez való kapcsolatról, hasonlókról fogják a tanúkat kérdezni.

2. Mindkét szülőnél környezet tanulmányt fognak végezni, megnézik, melyik családnál milyen körülmények között él, élhet(ne) egy gyermek.

3. Esetleg iskolai, óvodai, bölcsödei, védőnői szakvéleményt kérnek, mit látnak a gyermekek nevelésével, gondozásával, étkeztetésével, és egyáltalán a velük való foglalkozás minőségével kapcsolatban.


Kb. ezekre készülj fel, a volt párod környezetéből is szerezz magadnak megfelelő tanúkat (akkori szomszédokat, óvónőket stb.), és a mostani környezetedből is.

2012. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

"A ferjem raadasul azt is megirta e-meilben, hogy neki csak a penz miatt kell a gyerek."


például az e-mailt is fel lehetne már használni ellene

2012. szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért nem árt, ha keresel egy ügyvédet, akinek ez a szakterülete, és hathatósan tud segíteni a bizonyítékok összegyüjtögetésében!
2012. szept. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
na végül mi lett ez ügyből? :)
2012. nov. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!