Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyagilag mennyibe kerul ma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagilag mennyibe kerul ma a valas?

Figyelt kérdés
21 eves vagyok es gyermek nelkuli. Vagyon elosztas sem lenne mert anyosomeknal laktunk egy szobaba. A ferjem megfenyegetett hogy ha elvalok akkor egy nagy birsagot fog kerni tolem, mert a nenje nagyobb posztba van mint egy ugyved es akarmit eltud erni. Es akkor nekem nagyon draga lesz ez a valas. Lehet e ilyent tenni, mert en nem tudok rola. Mert nincs amit felhozzon amiert ezeket megteheti.
2014. júl. 25. 12:05
 1/10 Sün!! ***** válasza:
0%
Ez csak fenyegetés. A bíróság majd megállapít gyerektartást, ha dolgozik az ember, aztán majd fizetheti. Ha valamiben nem vagy biztos kutakodj a neten, van ingyenes jogszegélyszolgálat is.
2014. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs közös vagyonotok, akkor csak a válási illeték, ami pár ezer forint. Illetve, ha fogadsz ügyvédet, akkor annak a költsége. Semmi egyéb.
2014. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

kérdező:

"21 eves vagyok es gyermek nelkuli. "



"Sün!! nevű felhasználó válasza:

A bíróság majd megállapít gyerektartást"



Gratulálok a válaszhoz!

2014. júl. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30.000,- illeték, esetleges ügyvédi díj.
2014. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hülye a férjed nem tud "bírságot"kérni. Gyereketek sincs,azt mondod vagyon sincs így hamar elválasztanak. 30ezer az illeték de kérhetsz rá mentességet jövedelem alapján. Inkább gondolkozz hova költözöl anyóstól. Miért laksz még ott??!
2014. júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
En a szuleimhez koltozok! Mert meg egyetemen vagyok! Csak nagyon kikeszit , hogy a ferjem ezekkel zsarol, es igy akkor en is elgondolkozom , hogy jol tudom en a dolgokat? Es hogy tenleg megteheti-e? Koszonom a valaszokat.
2014. júl. 25. 12:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Menj el tőle s add be a keresetet. Mivel nincs se gyerek se vagyon simán elválasztanak. S máskor talán egy kicsit jobban gondold meg a házasodást.
2014. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
30 000 .- ft.Első izben külön választanak,ha semmitek nincs közös.Én már csak tudom tul vagyok ezen
2014. júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs közös vagyon, nincs gyerek, akkor beadod a válókeresetet, erre az illeték 30ezer Ft. Ez alól lehet mentességet kérni, ha nincs, vagy nagyon alacsony a jövedelmed. Ügyvédre semmi szükség, mert nincs vitás kérdés, te nem akarod a házasságot fenntartani, ez elég a válás kimondásához.

Szóval ennyi az összes költség, és ha a nénje a polgármester vagy Orbán felesége személyesen, akkor sem tud több költséget elérni.

2014. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudod csak a hülyék biztosak mindenben. Ezt azért mondom, mert bármit is mond a férjed ne hagyd magad elbizonytalanítani..az égvilágon semmit se tud ártani neked! Bíróságokon van ingyenes jogi tanácsadàs minden héten,ha úgy érzed megerősítés kell vmiben.
2014. júl. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!