Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A felesegek akkor is ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felesegek akkor is ilyen batran elvalnanak, ha nem biztos, hogy a gyerek hozzajuk kerul?

Figyelt kérdés
Mert ez azert eleg nagy aduasz. Es mar magaban a kapcsolatban is jol sakkban lehet tartani vele ferjet.

2014. febr. 4. 10:08
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
77%
Igen jó kérdés. A férjnek mindig nehezebb, hiszen ott kell hagynia gyerekeit. Nem is gondolná sok nő, hogy a férfiak mekkora fájdalmat éreznek. Tudom, mert benne voltam. Mikor visszavittem a lányom vasárnap este és mentem hazafelé az üres autóban, igen könnyes tudott lenni az út. Szerencsére nem tartottak ezzel sakkban, de hallottam ilyenről.
2014. febr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
54%
En bizony elvälnek bätran.Inkäbb mint egy rossz kapcsolatban maradni.Amig nem veszelyeztetem a gyereket es mindent megadok neki, nem hiszem hogy elvennek.
2014. febr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

En abszolut nem tartom fairnek. Miert van egy nonek tobb joga boldognak lenni, mint egy pasinak? Marpedig hazassag utan nagy atlagban a nok jonnek ki jobban...


Atlagos 2 gyermekkel szamolva a ferfi elveszti a 3 legkozelebb allo csaldtagjat. A no meg 1-et! Azt az 1-et is tobbnyire mar a no unja es potolja egy uj szerelemmel.

2014. febr. 4. 10:17
 4/41 anonim ***** válasza:
37%
En pontosan ezért nem váltam el, inkább a gyerekeimre gondoltam, mivel imádják az apjukat és viszont is igy van.En viszont boldogtalan vayok, de valamit valamiért.
2014. febr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
83%
Közös felügyelet is van, és akkor meg van osztva, hogy kinél mikor van a gyerek. Ha meg tudtok egyezni, bárhogyan el lehet helyezni a gyereket, egy hét itt, egy hét ott, bár ha messze laktok egymástól és nem bírja a gyerek, akkor az annyira nem jó. De így is lehet. Nem az "asszonynál a gyerek, exférj meg fizet" az egyetlen lehetőség.
2014. febr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
56%

3. Es amikor a pasinak van mäs???

A nö maradjon boldogtalan?:/

2014. febr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
24%

Nem hiszem. Ha a gyerek érdekeit néznék, akkor jobban meggondolnák a válást. De sok nő a gyerek utáni pénzből akar megélni. Elég sok ilyen elvált nőt ismerek. Ő nem dolgozik, de azért vígan él abból, amit a gyerekek után kap.

Ideje lenne, ha a bíróság a gyerekek érdekét nézné, nem az anyáét.

2014. febr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

"

Nem az "asszonynál a gyerek, exférj meg fizet" az egyetlen lehetőség.

"


ha meg tudnak egyezni. De sok no nem akar egyezkedni, meg akkor sem ha ez a gyereknek pozitiv lenne.

2014. febr. 4. 10:22
 9/41 anonim ***** válasza:
75%

jhaj már megint ezek a sarkítások... apám alkoholista volt, egy tíz fillért nem adot shoa anyámnak, de még nekünk se, még annyit se mondott soha hogy boldog szülinapot, ellenben ha anyám mert valamiért szólni akkor egyből ment a tasli.. de gondolom a ti szemetekben az én anyám volt a szemét amikor válásnál hozzá kerültünk, és a legmagasabb gyerektartást kapta meg a bírótól (megjegyzés: apám bőségesen 200 ezer környékén keresett már akkor is)


szóval elhiszem hogy csalódtatok a feleségetekben stb de nem kellene ennyire sarkitani a dolgot, meg hogy a gyerek aduász... én meg olyat láttam hogy apuka szépen felhergelte a pici fiát, hiába volt büntiben a gyerek apuka egyből ugrott ha kellett neki valami, és még azt is kihasználta hogy jobban keresett mint az anya.. Az anya idegei meg kikészültek mert a gyerek minden hisztinél az apjával jött... persze amikor anyuka felajánlotta hogy akkor a pici fiú menjen az apjával élni akkor apuka egyből visszahökölt, hogy de hát az új asszony terhes...

2014. febr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
63%

9. Velem detto ugyanez volt.


Ezek utän biztos nem türnem el, hogy engem valaki verjen es visszaeljen azzal, hogy a gyerekek miatt nem välok el.

2014. febr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!