Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apam uj felesege tenyleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apam uj felesege tenyleg megszerezheti oroksegkent a haz egy reszet?

Figyelt kérdés
A szuleim 10 eve elvaltak. A szoban forgo hazat elkezdtek arulni, idokozben mindketten ujrahazasodtak. Apa sajnos ket eve meghalt. Most vegre lenne vevo a hazra, 10 millioban meg is alkudtunk. Kerdesem: hogyan kerulhetnenk el, h az uj felesegnek 2,5 milliot kifizessuk? Szetvet az ideg......
2014. júl. 28. 18:40
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
32%

Ne haragudj, valamit nem értek, írod 40 éves nő vagy.Apukád segítsége nélkül is már lakásod kellene hogy legyen...ebben a korban...

Nekem 20 évesen halt meg apukám, és pár év múlva, igaz,részletre megvettük a férjemmel a lakásunkat, később kertes házra cseréltük,pedig mi se számíthattunk senkire, nem örököltünk, nyertünk a lottón stb...

Most 46 évesek vagyunk,és nem várunk anyu halálára, hogy legyen örökségünk...


Amúgy megértem a másik részét a dolognak...!Most jól jönne a pénz, de az új feleség miatt ez ugrott,úgy néz ki.De sajnos ez van,nem tudsz mit tenni.Valamiért mégis elvette a nőt feleségül, nem lett volna neki muszáj ,gondolom.Ővele beszélő viszonyba vagy amúgy?meg kellene érdeklődni, mik a tervei?

2014. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

A no fiatalabb, mint en.

Az elet ugy hozta, hogy keson talaltam parra, sot, meg a valas utan en haza is koltoztem apuhoz, h ne legyen egyedul ebben a nagy hazban.

Lehet, h masnak sikerult osszehozni ennyi idos korara egy lakast, en nem vagyok ilyen szerencses. :(

A haz vegul nem lesz eladva, mert az ozvegy ket milliot ker haszobelvezetenek megvaltasara. Es igy anyu sem engedi eladni. Aztvhiszem, az a haz mar az enyeszete lesz, mert bekoltozni senki nel fog, hisz ha ugy vesszuk harom tulaja van, es pont ezert eladhatatlan.

2014. júl. 31. 21:53
 23/32 anonim ***** válasza:

Ha az özvegy ennyire fiatal, simán lehet, hogy még férjhez megy, ezzel pedig elvesztené a haszonélvezetét. Rátok még az előző PTK vonatkozik, abban pedig ez állt.


Amúgy a házba te is beköltözhetsz, ha nem akarsz albérletben élni, de bérbe is adhatjátok a ház felét. Anyukád részét az ő engedélyével használhatod, mivel az özvegynek csak a ház felére van haszonélvezete.

2014. júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
56%

Érdekes, hogy a kérdezőt számon kéritek, hogy miért nincs 40 évesen saját keresetéből lakása, de az egyesek szerint teljesen rendben van, hogy az új feleség úgy szerzett házat magának, hogy pénzért hozzáment egy öregemberhez, és kitartatta magát...

Sajnálom, ami Veled történt, sajnos sok férfi elszáll idős korára, és fontosabb lesz számukra egy fiatal liba társasága, mint a saját gyerekük, unokájuk boldogulása.És hány, de hány ilyen haszonleső fiatal luvnya van, akinek kellemes a készbe beleülni, amiért másvalaki dolgozott meg.

2014. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

bocs,de nem szamon kertem,csak erdeklodtem,szerintem,nem bantoan.erdekes ,a kerdezo is ertette,es normalisan valaszollt is.nem tudom neked mi bajod....

Ha nem tiszta a kep,kerdezunk,nem?

Igy mar ertem.

Remelem,megoldodik a gondod,kerdezo.

Ferjhez kell adni a not valahogy:))

2014. aug. 1. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

25

A a baj, hogy ma már akkor sem veszti el a haszonélvezetet.. Bár leeht rá még nem ez az érvényes

Én keresnék egy befektetőt, ők megvesznek hazai élvezettel terhelt ingatlanokat, mert nem az a céljuk, hogy lakjanak az épületben, hanem csak szimpllán ebbe fektetnek.

Nagyon sok helyen hirdetnek

2014. aug. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Az ilyen befektetők mélyen ár alatt vesznek lakást, azért éri meg nekik.


Ha jól értem, a ház üres, mindenki máshol lakik. Ha az anyukád megengedi, hogy használjátok, akkor te és a férjed odaköltözhettek úgy, hogy valamennyi túlhasználati díjat fizettek az özvegynek. Ez szerintem olcsóbb, mint az albérlet fizetése.

2014. aug. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
14%
Az már sajnos a ti életetek problémája, hogy negyven éves korodra nem tudtatok összehozni egy saját lakást.
2014. aug. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
78%
A kérdező apja két éve halt meg, így rájuk a régi feltételek érvényesek: az özvegy nem örököl tulajdonrészt, csak haszonélvezeti jogot, amit holtáig vagy a következő házasságkötéséig birtokol.
2014. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Mi újság veletek kérdező?
2015. márc. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!