Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kaphat így láthatást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaphat így láthatást?

Figyelt kérdés
5 éve egyedül nevelem a gyermekem, gyakorlatilag születése óta, az Apja nem kereste, nem foglalkozott vele idáig sosem. Most indítanám a gyerekelhelyezést, ha netán kérne láthatást, megítélnék neki? Azért sem akartam megbolygatni idáig az ügyet, mert jobb volt így, hogy békén hagyott minket. Amióta nem vagyunk együtt, börtönben is volt már. Nem akarom, hogy elvigye magával, hiszen nem is ismeri a gyereket. Kaphatna láthatást, ha kérne?
2014. aug. 6. 21:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Akkor gondolkodj egy picit utolso. Azt írtad, a gyerek 1 hónapos koraig egyutt éltek es a ne egészen egy eves gyerekre kapott lathatast. Itt viszont egy 5 eves gyerekrol van szó, akivel soha nem találkozott az apja. Nem ugyanaz.
2014. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam, hogy ugyanaz,csak azt akartam értékeltetni vele, hogy a bíróság néha nem úgy dönt, ahogy mondjuk egy átlag ember döntene (vagy amit a józan ész diktál)
2014. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Minden héten szerdán a bíróságokon panasznapot tartanak, ami ingyenes. Szakember tanácsát kérheted és el is indíthatod egyúttal a gyerekelhelyezést.
2014. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nálunk pl. hétfőn van a panasznap, úgyhogy ezek szerint ez bíróságonként változik.
2014. aug. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Minden birosag maga határoz a panasznap időpontjáról, úgyhogy annak a kerdezo kell hogy utananezzen.
2014. aug. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!