Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy éljem túl a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljem túl a szüleim válását? /15

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, most megyek gimibe, így is sok a változás, most költöztünk fél éve, ezt is nehéz volt megszoknom, erre a szüleim most elválnak. Anyukámmal költözök 2 szobás panelba, világéletemben nagy családi házban éltem, ráadásul egy pánikbetegség is kialakult, ami most kicsit jobb lett de nem tudom, hogy fogom bírni. Pszichológushoz is járok. Hogy lehetne kicsit elviselhetőbbé tenni ezt a sok változást?

2014. aug. 13. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Roppant egyszerű! Terv a következő: a pszichológussal beszélj meg mindent, azokat a gonosz gondolataidat és perverzióid is, amiket sosem mertél elmondani másnak. Édesanyáddal legyél kedves, apáddal tartsd a kapcsolatot. Menni fog! ;)
2014. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsonek igaza van. Zuditsd minden gondolatod a pszichologusra, a szuleidre semmit. Ok egymastol valnak el, nem toled, ugyanugy szeretnek.

Az iskola ugyis lefoglal majd egyebkent.

2014. aug. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
13 es fel eves vagyok, masfel eve valtak el a szuleim. Neked meg sokkal jobb...anyam folyamatosan ivott/iszik, o egy panelba koltozott, en maradtam apaval egy nagy kerteshazba, persze en takaritok,kerteszkedek...stb es szoval en meg pszichologusnal se voltam, meg maig is engem okolnak mindketten es folyamotsan a veszekedest hallom, egy nyugodt percem sincs. (Visszaterve,anyam regebben sokszor megvert reszegen es 3× korhazba is kerultem.) Es ugye 13 es fel eves vagyok.
2014. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én 14 éves korom óta depressziós voltam egy hülye csalódás miatt...17 éves voltam amikor a szüleim szétmentek, nem kis balhé miatt...3 tesóm anyámmal ment, én maradtam apámmal, ne maradjon egyedül...erre én maradtam egyedül, mert azonnal haza kellett jönnöm a suliból, apám vagy pont akkor ment vagy már otthon se volt...aztán valamikor 10 és hajnali 2 között haza jött részegen...én nem voltam pszichológusnál, előtte sem volt rendben a lelkivilágom...én azt csináltam amit előtte...elmenekültem a problémák elől a programozásba és a netes játékokba, ott sok havert, ismerőst és barátot szereztem...a legjobb barátomat is neten ismertem meg...szóval le kell foglalnod magad, mert ha nem tudsz a dolgokon változtatni akkor nem szabad hagynod, hogy felemésszenek...foglalkozhatsz a tanulással, barátokkal, azzal amit szeretsz csinálni...ez sajnos megtörtént és lehet nem tudsz rajta változtatni...el kell fogadnod...ne hagyd, hogy tönkretegyen mindent! foglald el magad és ne a megoldhatatlan problémákra koncentrálj :) ami meg megoldható azt meg old meg :)


21F

2014. aug. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!