Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy dolgozzak fel szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzak fel szüleim hirtelen válását?

Figyelt kérdés
úgy látom összeomlott körülöttem a világ... A munkahelyem a családi vállalkozáson belül van. 2 bolt. Az egyén még bejáratós. Tehát 0-ás. Ezért közösen csináljuk. Most megkaptam h csináljam egyedül. Töke nélkül... Páromnak nem jött be az új munkahelye.. Anyuék csatája meg rajtam csattan. Ugyérzem nincs kiút...

2014. júl. 16. 12:24
 1/7 A kérdező kommentje:

Hogy dolgozzam fel? Bocsi telón írok...

Az enyém még bejáratós.

2014. júl. 16. 12:28
 2/7 anonim ***** válasza:
most akkor mi fáj, hogy a szüleid válnak vagy hogy nem támogatnak tovább téged?
2014. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen iskolai végzettséged van? Ha nem megfelelő iratkozz be boltvezetői tanfolyamra, vagy ott van a párod!!!!Járjon ő ilyen iskolába! Semmiképpen sem hagynám veszni a családi vállalkozást. Ha nem értenék hozzá, neki állnék megtanulni!!!!Sürgősen!
2014. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, ezek összefüggenek. Csak azt tudnám mondani, hogy nagyon gondold át, nehogy belemássz olyan adósságba, amit már nem tudsz elviselni. A válás nagyon rossz dolog, és is megjártam, gyerekként. Merülj bele a munkába, ha van értelme. Ha nincs keress mást.
2014. júl. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem. Az fáj hogy így elválnak... Egy családi ideált láttam 30 évig. Nekem ez a normális... Jeggyürűmet nézegetem és azon gondolkodtam h ezért menjek férjhez... Egy világ omlott össze bennem. A vállalkozás meg olyan hogy az első bolt stabil. Az enyém 8 hónapja nyílt. Nem stabil a vevőkör sajnos. Ezért a két boltba közösen rendeljük az árut. De a lenti bolt hasznából kapok ha az enyém nem megy... Ma reggel megkaptam hogy ha akarom csináljam egyedül. Ök nem segítenek tovább...
2014. júl. 16. 14:26
 6/7 A kérdező kommentje:
Sok munkám és pénzem van benne. Ami hasznot hozott visszaforgattam. Pl klíma...
2014. júl. 16. 14:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Kitartás! Akciózz, hirdess ingyenes portálokon, pl facebook, egyéb közösségi média! Ha tudsz olcsón nyomtatni, csinálj szórólapot!
2014. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!