Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermekelhelyezés, gyerektartá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekelhelyezés, gyerektartás jövedelem nélkül?

Figyelt kérdés
Férjem lánya hozzánk költözött. Szeretnénk ha bíróság is nálunk helyezné el. 16éves. Édesanyja nem akadályozza. Kötelezhető gyerektartásra ha nincs jövedelme?
2014. aug. 15. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
igen ha nem fizet megelölegezik a pénzt
2014. aug. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyermektartast akkor is meg ítélnek, ha nincs jovedelem. Ilyenkor az aktuális minimalber 20%a lesz az összeg.

Automatikusan nem elo létezik meg, az elso hulyeseget irt. Az allami megelolegezes feltétele alapból egy jogerős birosagi itelet, minimum hat havi nem teljesítés, legalább egy nemleges foglalási jegyzék es kellően alacsony egy főre jutó jovedelem a gyermeket gondozó családban.

2014. aug. 15. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó válaszoló, megkérdezhetem, mit takar a kellően alacsony egy főre jutó havi jövedelem? Sajnos én is abban a cipőben vagyok, hogy nem fizet az apa gyermektartást, és hamarosan én is utána szeretnék járni.
2014. szept. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39.900, utolso. A tartasdij maximum pedig 14e valamennyi.
2014. szept. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tehát ha több az egy főre jutó jövedelmem ennél, labdába sem rúghatok?
2014. szept. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!