Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyerek érdekében együtt maradnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerek érdekében együtt maradnál?

Figyelt kérdés
17 hós a pici,annyira elsiklottunk egymás mellett,hogy úgy néz ki válunk.Ma megkaptam a szüleitől,hogy nekem csak arra kellett a párom,hogy gyereket csináljon és h.lakásunk legyen. Nagyon szerettük egymást,szerelem gyerek volt. De mára sajnos nagyon kihalt ez a szerelem,sőt soha nem veszekedtünk,tényleg soha,de két hónapja napiszinten. Ennek nem akarom hogy a gyerek igya a levét. Ti mit tennétek?
2010. jan. 15. 22:13
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
51%
Hát inkább maradjatok együtt még és próbáljátok megoldani a helyzetet. Min vesztetek össze?
2010. jan. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
Együtt maradni szerelem és megértés nélkül? Csak a gyerek miatt? Ne! Ez csak időleges megoldás lenne. A gyerek sokkal jobban megsinyli a veszekedéseket, mint gondolnád. De ráérez arra is, ha a szülők már nem szeretik egymást. A gyerek egy szenzor, nem lehet becsapni.
2010. jan. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Én egyelőre csak különköltöznék tőle (vagy ő tőled inkább, a gyerekt nem kell bolygatni), és akkor kiderül, mondjuk pár hét/hónap alatt, hogy mennyire hiányoztok egymásnak.
2010. jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%

Mi az hogy "csak a gyerek miatt"? Na az ilyen gondolkodásúakkal van a baj. A házasság nem fenékig tejföl. Szép álom csak, hogy a szerelem örökké tart. Meg kell oldani a problémátokat, és együtt maradni, ha már egy kisgyereket világra hoztatok.

Két hónap veszekedés az vicc, nem válóok.

Meg kell tanulni harcolni.

A gyereked meg majd annak issza a levét, ha egy csonka családban nő fel (hú, most le leszek pontozva). Az csak önámítás, ha valaki azt mondja, hogy a gyereknek úgy jó. Szerintem nagyon ritka az az eset, amikor ez valóban elmondható.

2010. jan. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ha úgy érzitek nem lehet már helyrehozni a kapcsolatotokat, akkor inkább váljatok. Az én szüleim elkövették azt a hibát, hogy miattam maradtak együtt még hosszú-hosszú éveken át, aztán mikor tizennégy éves koromban végre elváltak, igazi megkönnyebbülés volt. Sokkal jobb volt a veszekedések nélkül.

20L

2010. jan. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Meg kell oldanotok a vitáitokat.A gyereknek ez az érdeke.Elgondolkodhatnál,hogy az anyósod miért mondja azt,amit mond.Ma divat,hogy az első nehézségkor válnak.Megindolva,hogy a gyereknek jobb ha csak az anyjával él.Ez nem igaz.Nincs olyan házasság,ahol soha nincs vita.A gyerek jobban megsínyli ha csonka családban nő fel,mintha a szülők nem fülig szerelmesek egymásba.Tessék megbeszélni a dolgokat,magatokba nézni,és ahol hibázott valamelyiőtök azon változtatni.És ne csak a gyerek igényeivel törődj,hanem a párodéval is.Ő legalább olyan fontos,mint a gyerek.Csak ezt sok nő mostanában elfelejti.
2010. jan. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia. nekem szüleim maradtak anno együtt, miattam. Ha az én szemszögemből nézzük a dolgokat, én jobban örültem volna szerintem, ha nem kell nap mint nap hallgatnom a veszekedéseket, nem kell néznem a verekedéseket, apám italozásait, ruha kidobálást utcára stb stb. Szerintem a gyereknek is sokkal nyugodtabb élete lenne a veszekedések nélkül. Én mennék...
2010. jan. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Én maximálisan foglalkoztam vele,sőt! De ő hanyagolt el,próbáltam "lázba"hozni a kapcsolatot,de mindent elutasít. Neki csak a gyerek van. Nekem meg ők ketten,mert hiszek abban,hogy nem kell begyepesedni,nem áll meg az élet.Ha néha feltöltődnénk az jó lenne.De neki nincs erre szüksége.Vannak nagyszülők,keresztszülők,akikkel imádják egymást (mármint a gyermek),simán elmehetnénk néha ketten sétálni,de nem ő nem akarja. Nem a legfontosabb a sex az életemben,de havi 1 max 2 (ritkán) alkalom sztem kevés.
2010. jan. 15. 22:47
 9/23 anonim ***** válasza:
68%

2 éves volt a gyerek, mikor elváltam.Sokat gondolkodtam, hogy mi lesz velem, meg a gyerekkel.

Annak már több mint 10 éve. Életem legjobb döntését hoztam meg.

2010. jan. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
Családterápia?
2010. jan. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!