Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Azonnal válni...

Melyik a jobb? Azonnal válni vagy a gyerek "érdekében" együtt maradni?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem tisztel, nem néz semmibe, állandóan kiabál és megver, akkor azt hiszem, menekülni kell.Ti mit gondoltok?Sztem a gyereknek se jó az örökös veszekedés...
2009. aug. 24. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
AZONNAL VÁLNI!!
2009. aug. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Válj el minél előbb, neked is és a gyereknek is csak rosszabb lesz.
2009. aug. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a "gyerek" szemszögébpl láttam anno. A szüleim a mi érdekünkben maradtak együtt, aztán, amikor a tesóm 18 lett, elváltak. Őszintén mondom, sokkal nyugalmasabb, kiegyensúlyozottabb életünk lett volna, ha nem várnak 8-10 évig. Mert egy gyerek nem hülye. Hiába próbáltak meg úgy csinálni előttünk, hogy minden oké, mi nagyon is éreztük a sok feszültséget. Ráadásul nem mindig tudtak uralkodni magukon és bizony volt egy két komolyabb vita előttünk is. Utáltam!
2009. aug. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
95%
szerintem váljatok el és ezt egy gyerek mondja. nekem is apám,ék sokat veszekedtek, mondjuk ők megoldották, de volt, hogy én könyörögtem nekik, hogy váljanak el...
2009. aug. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Miért gondolják sokan azt (rosszul), hogy a gyerek érdeke az együtt maradás? A gyerek érdeke a nyugalom, a szeretet, a béke. Ha a szülők nem boldogok együtt, ez kihat a gyerekre is, negatívan. Ne tréfáljunk már, és tessék ezt a hülyeséget azonnal elfelejteni. A gyereknek az az érdeke, hogy nyugalomban nőjön fel, ha ezt együtt maradással nem tudjátok neki biztosítani, akkor válni kell. Isten nem a szertartáson köti össze a párokat, hanem már rég, mielőtt megszülettünk, már odaát. Ha egy olyan pár köti össze az életét szertartással, akik nem tartoznak össze, azon nincs is áldás igazán, függetlenül attól, hogy ideig-óráig működik és van-e gyerek vagy nincs.
2009. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ha megver akkor előbb menjél orvoshoz látleletet venni, utána jelentsed fel. mert elváltok és utána lehet majd zaklatni fog meg minden, a gyereket is.
2009. aug. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
88%

Szia!


Válj el!Nem egyszerű ,sőt nagyon kemény menet lesz hogy a picur ne szenvedje meg de ez a lehető legjobb.

Én is végigcsináltam és egyáltalán nem bántam meg!!!!!!!!!!!

2009. aug. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2009. aug. 25. 07:03
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos szerintem is a válás. Az én szüleim annak idején szinte gyilkolták egymást. Anyum nem vált el, mert tudta, hogy azt a színvonalat, amit megszoktunk nem tudná tovább egy fizuból biztosítani. Azt mondta, hogy megszakadt volna a szíve, ha mondjuk nem veheti meg mindennap a túró rudit nekünk. Szerintem elszúrta, bár a mi érdekünkben próbált apuval maradni, de mégis megsínylettük. Évekig néztük, ahogy marcangolják egymást, és ez mindkettőnkben nyomot hagyott. Én elválnék. Inkább egyen a gyerek kevesebb túrórudit, meg járjon kevésbé márkás cuccokba, de maradjon ép az idegrendszere, és legyen normális gyerekkora.
2009. aug. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Válni azonnal. Különben a gyerekek élete megy rá, a tiéd mellett.
2009. aug. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!