Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Úgy érzem megcsalom a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem megcsalom a volt barátomat, ha más férfira csak gondolok is, és mással el sem tudom képzelni az életemet, normális ez?

Figyelt kérdés

2 és fél hónapja szakított velem, azóta neki van másik lány.Én mégis megcsalásnak érzem, ha mással beszélgetek, vagy ha mással álmodom. Ez már nem normális, ugye :S?Vagy volt már valakivel ilyen?

22l


2010. jan. 17. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2 és fél hónap még nem sok idő a szakítás óta.Még mindig vonzódsz hozzá,és ez normális.Ha szeretünk valakit,akkor több időnek kell eltelnie,hogy másikat keressünk.Hagyj időt magadnak,semmi bajod nem lesz,ha nem keresel azonnal magadnak másik párt.Sőt,amíg nem tudod magadban is lezárni a régi kapcsolatot,az új sem lesz jó.
2010. jan. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szeretetéhség szó, ismerős? Szerintem ez normális, velem is volt ilyen csak azzal a különbséggel, hogy több ideig éreztem :). Gondolom ő "kezdeményezte a kapcsolatotok végét". Ha így volt nem nagyon tudsz mit csinálni:

1. csak fogadd el, hogy így történt

1,5: ha úgy érzed sírnod kell, sírj, de csak akkor amikor ezt mások nem látják!

2. próbáld meg másfele irányítani a figyelmedet, a felszabadult időt: keress új hobbit, vágj valami tök ismeretlenbe, amihez lövésed sincs :D

3. szerezz új barátokat

4 vagy szerezz be egy új kis állatot (hörcsög, csincsilla)

5. minden rá emlékeztető cuccot kíméletlenül "dobozolj" be és tedd el! Ha kell és van rá lehetőséged, rendezd át a szobádat! :))) Mire áttologatod a szekrényeket, tutira lefáradsz :DDD


Az én történetem-röviden:

Én ott rontottam el, hogy ahogy lapátra tett (előtte már kiszemelt egy másik csajt és fel is szedte, ezt később mondta el---a kis szemét) azt mondta, hogy "legyünk barátok"...én meg belementem, majd többször "visszajött hozzám" (ezt most nem részletezném, úgyis tudod mi történt) közben meg ott volt a másik barátnője... aztán elkezdett ígérgetni és semmit sem tartott be belőle...jó sok ideig tartott, mire odáig jutottam el -egyedül - hogy egy szemét, sza*ralak volt. Jó pár év elteltével, néhány új infót kaptam a srácról és az akkori cselekedeteiről és újból átpörgettem a múlt emlékeit a fejembe és amit láttam, majdnem elhánytam magam...nem értem hogy tudnak ilyenek reggelente belenézni a tükörbe?! Szóval amire ki akartam ezáltal lyukadni, az az hogy van egy íratlan szabály: Ha a kapcsolatot az egyik fél szakítja meg, akkor a másiknak van joga azt eldönteni, hogy azután mi történik (barátok, ismerősök, vagy tök idegenek lesznek egymás számára), és ez nem az a fél kívánsága aki éppen kiszállt egy kapcsolatból!!!! :DDDD


Nálam tavaly írt az exem egy e-mailt, én meg megírtam, hogy lenne jó pár dolog amit meg kellene beszélnünk, mert egy csomó pletyka kering és úgy tűnik hogy ő indította el azokat...erre kiakadt, hogy már jó párszor beszélgettünk és már nincs kedve (!!!). Ez meg csupán egyértelmű beismerése volt a tetteinek: ő keresett meg e-mailbe, azt hitte hogy jó pofizok majd, pofára esett és elkezdett kihátrálni és újból előjött a legyünk barátok lejárt lemezzel, - erre meg gondolhatod mit válaszoltam volna ha nem fogtam volna magam vissza... Hogy hová tegye ezt a szöveget...:DDDD de egy másik változatnál maradtam

"a barátaim szeretem magam megválasztani, és Te jelenleg nem vagy az". Aztán megírtam neki hogy kopjon le, ne írjon, ne is köszönjön ha meglát, mert nincs már rá szükségem. Gondolom megzuhant, mert másnap már szóltak az ismerősök, hogy az iwiw-en felvette a pasik és csajok alkalmazását...gondolom kopmenzálni akarta hogy egy biztos lehetősége elúszott :DDDDDDDDD Sors fintora: sokan nem jelölték be, meg még a bnője is észrevette, nagy veszekedésük volt :DDDDDDD

2010. jan. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem is normális, hogy így érzel. Pláne 2,5 hónap után...

Én 4,5 évnyi együttlét után másfél évig vártam a csodát, hogy minden a régi lehet, de nem így történt.

Azóta már lassan 2,5 éve van egy sokkal jobb kapcsolatom és boldogabb vagyok, mint valaha!

Az előző páromnak már gyereke is van a szakításunkat okozó lánytól (aki egyébként a legjobb barátnőm volt akkoriban) és ők is nagyon boldogok. Ja, és tök jó viszonyban vagyunk velük.


Sok erőt és kitartást kívánok neked!

2010. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :)! Igen, ő szakított, és én nem is akarok senkit most, mert még nem vagyok túl rajta, csak barátnőim mindig próbálnak rám tukmálni valakit, akihez persze jó pofát kell vágnom, de ettől még úgysem lesz semmi.1 év 2 hónapig voltunk együtt.

Hörcsögöt már vettem ;)

Csak hülye dolog, hogy megcsalásnak érzem ezt az egészet, pl.ha mással álmodom is.Ő meg vígan elven az új nőjével :S.Pedig állítólag én voltam élete szerelme :S:

A szakítás meg(megint csak állítólag, mert ezt ő mondta) egy időre szólt, hogy én találjak munkát, és rendezzem az életemet, mert az ország két pontján laktunk egymástól távol, és úgy érezte ebben akadályoz,ha ott is vagyok nála és itthon is vagyok...

Azt mondta nekem akar majd gyereket, meg velem akar családot alapítani..Hát ezért is nehéz rajta túl lenni, mi a fenének mondott ilyeneket, én nem akartam ezt hallani :(

2010. jan. 17. 12:25
 5/8 A kérdező kommentje:
Bár én is így éreztem, de akkor sem kellett volna pont ezt mondania, pont, miközben költöztetett haza :S...
2010. jan. 17. 12:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

11:32-es vagyok megint :)

Hát ez nagyon úgy hangzik, hogy akar egy kis kaput, vagy legalábbis még egy kis időt, hogy ha nem talál mást, Te is jó leszel... Tudod, ha nincs ló, jó a szamár-elv. (Nekem is hasonlókat mondott) Ezt meg már Te döntöd el, hogy hogyan viszonyulsz ilyen viselkedésekhez, (mennyire adod fel a női büszkeséged, mennyire alázkodsz meg előtte): elfogadod, vagy kirúgod, hogy a lába sem éri a talajt :D

(viszont, tudnod kell, hogy ezeket lehet azért mondja, hogy hogy megtudja milyen messzire mehet el)


Az utóbbi időben megtanultam, hogy ha valami (szituáció, egy elejtett szó, egy fintor) különös, furcsa, vagy nem oda illő, rögtön megkérdezzem, hogy "mit értesz -megismételni azt a szót/vagy gesztust - alatt"?

Ilyenkor, ha sokat gondolkozik, vagy őőőőő-zik, akkor ott már sumákság van! Ha még mindig kíváncsi vagy és ha néha-néha még találkoztok, akkor is még rá tudsz kérdezni...

Egy női tipp: ha akkor kérdezed meg amikor valamivel nagyon bütyköl, vagy elmélyült valamiben, mivel általában csak egyre tudnak figyelni az ilyen esetekben valószínűleg őszinték ... nálam bevált.

28/L

2010. jan. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig a 11:32-es:

"A szakítás meg(megint csak állítólag, mert ezt ő mondta) egy időre szólt, hogy én találjak munkát, és rendezzem az életemet, mert az ország két pontján laktunk egymástól távol, és úgy érezte ebben akadályoz,ha ott is vagyok nála és itthon is vagyok... "


Bocsi, de azt kell, hogy mondjam ez is csak duma...

Gondolom, Te is észrevetted az ellentmondásokat ebben?!


A szakítás sohasem "egy időre" szól. Azt csak ő akarja, hogy legyen egy kis kapu...meg akkor mit keres ott a másik csajszi????


"Rendezd az életed"??? Hát no comment! Egy szerelmes pár nem együtt szokta rendezni (inkább megoldani az adott problémákat) az életüket???


"..ebben akadályoz..."hát ez is eléggé bűzlik! Még ő tesz Neked szívességet??


Hát, csak annyit tudok mondani bíztatásul, -lehet hülyén hangzik - örülj, hogy a sors megmentett egy ilyen idiótától...egy kis idő múlva (mikor már felszáll a rózsaszín felhő és eloszlik a lila köd), nagy valószínűséggel rájössz, hogy nem ő volt életed szerelme és csak az idődet húzta volna -főleg ilyen dumákkal. Csak adj magadnak időt! Ha a barátnőid meg egy csomó pasinak bemutatnak, örülj neki, flörtölj velük, vagy ejtsd pofira őket :D a választás most csak a Tiéd! Most szabad vagy, arra mehetsz amerre akarsz, lehetsz a barátnőiddel is, azt csinálhatod amihez kedved van! :DDD És a hörcsögöd csak a TIÉD, nem kell osztoznod rajta mással! :DDDD


Ja és ne felejtsd el: valaminek a vége egyben egy újnak a kezdete ! :D

2010. jan. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szimpatikus vagy nekem, nagyon jókat írsz :D!

A hörcsög tesómé is ;)

Egyébként szerintem ő tényleg az a megbízható pasi kategória,aki tartja a szavát, ha tejheti fogalmam sincsen mit keres ott a másik csaj.Na, mindegy ezen már nem is idegesítem magam:S.

És együtt laktunk náluk, ismerem és borzasztóan szeretem a családját is, és tényleg nem az a "minden lyukba" típus :)

És náluk is kerestem munkát, csak ez a kétlaki élet nekem tényleg nem ment és elvesztem benne, szóval van igazság abban, amit mond.Hazautazgatni, meg egy olyan városban keresni melót, ahol azelőtt sosem voltam, így nem is ismerem, hát nekem nem ment.Itthon meg nem akartam, mert nem akartunk egymástól távol lenni, és így alakult.Albérletet nem tudtunk volna fizetni, mert ő a kocsija részleteit fizeti, nekem meg ugye nem volt miből..:(

Sajnos nagyon sok tényező közrejátszott ebben az az igazság, de szakítani nem kellett volna, ennek ellenére ő ezt választotta.

Szerintem ő sem tudja mit csinál egyébként..

Igen, most tényleg kezdem felfedezni magamban a lehetőségeket, talán már munkám is lesz, és most csak magammal tudok törődni, és megvalósítani magamat, és bebizonyítani, hogy nem az az elveszett, depressziós idegroncs vagyok, akivé váltam a helyzet miatt :)

Próbálkozom :)

2010. jan. 17. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!