Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csapják be az embert...

Miért csapják be az embert azok akikben megbízik? Lehet h csak én vagyok ennyire "normális" de én szándékosan sohasem bántanám meg 1 barátomat sem.

Figyelt kérdés

4 évig volt legjobb barátnőm 1 lány és idén tavasszal kiderült róla h amiket én elmondtam neki a barátommal meg velem kapcsolatban (intim dolgok) a többi ismerősömnek is elmondta és "gáz"nak találta amit elmondtam neki. nem voltam hajlandó vele ezt megbeszélni mert számomra többé nem h nem barát de ember sem az ilyen. nem beszéltem vele többet és elkezdett úgy viselkedni h milyen bunkó vagyok h most vele már nem is barátkozok. nem tudja h tudom a dolgot de talán észre vehette volna.


Minden emberrel megtörténik ilyen? (20/L)


2009. aug. 7. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
2009. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. aug. 7. 13:31
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Velem még nem történt ilyen, mert az intim dolgaimat tényleg intimként kezelem, ahhoz a páromon kívül senkinek semmi köze, még barátnak, barátnőnek sem.

23L

2009. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Oh én már veszítettem el barátnőt, mert annyira jó barátnőm volt, hogy a férjemmel együtt szervezték az én születésnapi meglepetésemet, egy bulit.Mint utólag kiderült a barátnőm végig a bulim szervezése alatt sírt az én férjemnek, hogy ő milyen szarul él a jelenlegi élettársával, meg hogy sosem volt szerelmes a párjába csak szült egy gyereket,hogy befogadja őt az előző házasságából származó 2 gyerekkel meg stb...és addig bolondította a férjem(csinos rucik smink, mézes-mázos kedveskedések)hogy a férjem bedőlt egy kicsit.Szerelmet vallot a csajnak. Megcsalni nem csalt meg, de magával ragadta egy kicsit a nő.Elmondása szerint segíteni akart nekik.Még nem jöttem rá:hogyan.Egy szerelmi vallomással??????,Végül a férjem volt az aki elém állt és mindent elmesélt, mert rájött, hogy engem el is veszíthet és azt nem akarta(2 gyerekünk van).Hát mit ne mondjak KELLEMES szülinap volt.Összeomlottam és válni akartam, a férjem pedig sírt-rít, hogy ő nem akart engem ennyire megbántani.Na ezek után én is leültem a barátnőm élettársával beszélgetni, elmeséltem neki mindent, és visszamondtam az összes intim dolgaikat, amit előzőleg a barátnőm nekem mondot, hogy pl. havonta csak 1Xdugnak és ez kevés, meg kicsik a fickó méretei...stb..Én csak az igazat mondtam, nem tettem hozzá semmit.Végül minket vett szájára a falu, hogy én és a férjem közt mekkora baj van, de a barátnőméknél minden OK.Mindig a támadás a legjobb védekezés.Hát az élettársat sajnáltam a legjobban, mert ő azért összeomlott idegileg, meg a barátnőmnek is hirtelen úgy tűnt nem lesz fedél a feje fölött 3 gyerekkel.De akkoris aki ekkora tetűségre képes,hogy az én férjem kell neki, miközben én a pár hónapos babámmal babázok, az nem barátnő, hanem egy pénzsóvár csótányképű tetű kurv@ és megérdemli a sorsát.Persze, hogy még én sem bocsátottam meg a férjemnek, mivel ő a legnagyobb hibás.Viszont rohadt büszke vagyok magamra, mert én soha nem beszéltem ki a házasságom intim dolgait, mert az tényleg csak rám és a férjemre tartozik, és hiába kérdezgette a barátnőm a férjemet állítólag ő sem mondott semmit.Ezért vagyunk még együtt.Barátok jönnek-mennek, de az intimitás marad.Megtanultam és sosem tettem,de nem is fogom a saját dolgaimat kibeszálni, mert egyszer valaki ugyanolyan fegyvernek használhatja ellenem,mint én használtam a barátnőm ellen.
2009. aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
huhh ez nagyon durva!!! :S:S
2009. aug. 7. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!