Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A felügyelet közös a gyerekek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jendrics Éva kérdése:

A felügyelet közös a gyerekek felett, és ez a volt férjemet feljogosítja arra hogy számon kérje rajtam hogy hova megyünk? Van bejelentési kötelességem feléje hogy programot csinálunk és házon kívül leszünk?

Figyelt kérdés
2014. szept. 6. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%

Kötelezettség nincs, viszont kulturált emberek megbeszélik ezeket a dolgokat.


Könyörgöm, valaha szerelmesek voltatok egymásba, összeházasodtatok, gyerekeik lettek. Most meg úgy viselkedtek, mintha a másik egy hivatal volna??

2014. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem , nem jogosítja fel.
2014. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Ha eltűntök, és nem tud elérni titeket hosszabb ideig (nyilván nem pár órára gondolok, hanem napokra), akkor igen!!


Fordított esetben te is elvárod gondolom, hogy tudd, mikor hova megy a gyerekekkel, és hogyan tudod elérni őket.

2014. szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Ha közös a felügyelet, igen ugyanúgy tudnia kell hol a gyereke. Ugyanúgy ahogyan téged is érdekel, hová viszi.
2014. szept. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Napi ütemtervet nem kér?
2014. szept. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A házon kívül azt jelenti, hogy hetekig a puszta közepén, ahol még mobilon se lehet elérni? Ha nem, akkor ma már mindenkinek van mobiltelefonja, használjátok. Amúgyis, manapság már nem módi, hogyha megyünk valahová, akkor felhívjuk az embert, hogy hahó otthon vagytok? Igen? És ráértek? Nem zavarunk? Közös felügyelet a gyerekek felett, de nem az ex felett.
2014. szept. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Frászt jogosítja fel, csak nehéz elviselnie.

(nekem is néha)

A válás azt jelenti, hogy elválnak az útjaitok, abban is, hogy reggel megbeszéljétek aznap ki mit csinál.

A közös gyerek felügyelet azt jelenti, hogy egyik sincs eltiltva a közös gyerektől.

2014. szept. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem jogosítja fel őt semmire veled kapcsolatban. Jobb is lesz ha szépen leszoktatod az ilyesmiről. Az ilyen beszélgetéseket zárd rövidre és egyértelműen határolódj el attól, hogy beleszóljon bármibe is. A gyerekeket nevelje, velük foglalkozzon ne a te időbeosztásoddal.
2014. szept. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, csak én tudom, miről beszélek.

Most vittem vissza az anyjukhoz, hát mi a francért kérdeztem meg volna reggel, hogy akkor ide megyünk, meg oda megyünk???? :O


Az volt a megállapodás, hogy re lehetőleg ott legyenek.

ott vannak. Majd, ah akarják elmesélik a programot.

Most persze meg én szeretném tudni, hogy rendes ebédet kapnak-e, és tanulnak-e rendesen... de hát majd talán megtudom.

Ez már csak ilyen.

2014. szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De szerintem itt most nem is arról van szó, hogy iskola után elmennek fagyizni, hanem ha hosszabb időre elutaznak, nem?


Nyilván senki nem mondja, hogy minden lépést be kell jelenten, ez nonszensz lenne, még ha együtt élnek a szülők, akkor sincs így. Életszerűtlen.


Na de ha elutaznak mondjuk egy hétre, emiatt kimarad mondjuk a telefonos kapcsolattartás egy része (mert nincs térerő, épp a tengerben vannak, mit tudom én), esetleg hétvégi találkozás is elmarad a különélő szülővel... Meg amúgy is, ilyen esetben nyilván szólni kell!

2014. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!