Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti a vagyonmegosztást hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a vagyonmegosztást hogy intéznétek?

Figyelt kérdés

Feleségemmel 5 éve vagyunk házasok van egy 4 éves gyerekünk.Sajnos megromlott a viszonyunk azaz ő közölte hogy már nem bír velem tovább élni.Az okokat nem boncolgatnám, de azért annyit leírok hogy nem vertem, nem volt káros szenvedélyem ami gátolt volna minket minden napjainkban, a fizetésem nem gépeztem el és nem csaltam meg, nem nyomorít minket semmilyen komoly hitel.Pusztán kihűltek az érzései és ez annyira felőrölte hogy nem tud velem egy lakásban tartózkodni.Mélyebben nem akarok belemenni.Arra lennék kíváncsi hogy tényleg én vagyok-e az aki rosszul látja a dolgokat vagy vele van a baj?A lényeg:

Közölte velem többször is a családunk nyugalma érdekében költözzek el(nagyanyámhoz mert neki nagy háza van és biztos befogad), meg hogy váljunk el, majd ő fizeti a törlesztőt, meg a rezsit.Eleinte még hajlottam is rá, de idővel meggondoltam magam mert ezt a lakást közösen vettük azaz beleadtam előző lakásom árának a felét(közös volt a testvéremmel) hogy meg tudjuk a jelenlegit venni.Úgy gondolom hogy az a tiszta hogyha elválunk akkor eladjuk, felezünk és mindenki megpróbál venni olyat amilyet tud.Ez számára nem volt opció mert szerinte nem tud menni sehova és a gyerekkel albérletet sem tudna kivenni és amúgy sem tudnék a fennmaradó összegből egy másikat venni(szerintem igen) és hogy milyen szemét vagyok hogy nem gondolok a gyerekre és képes vagyok kihúzni alóla a megszokott helyét.Nem tudom, lehet én látom rosszul a dolgot, de elvárni a másiktól hogy menjen el a közösen vett lakásból és oldja meg a lakhatását,mert már nem jó ez így szerintem nem korrekt.Nagyjából ennyi.


2014. szept. 18. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Fizesse ki a te az eddig lakára költött ár 50% aztán maradhat nála,különben nem ne legyél hülye.

Milliók élnek gyerekkel albérletbe ő is megoldja vagy ha nem megy kérd te a gyerekfelügyeletet.

2014. szept. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig fizeti még rá a törlesztőt? Mennyi hitel van rajta? Ha eladnátok,és kifizetitek a hitelt,abból lehetne két külön lakást venni?Ha nem akkor tényleg felesleges eladnotok.Inkább számoljátok ki,hogy most mennyit ér a lakás(mostani forgalmi érték - rajta lévő hitel) azt az összeget osszátok kétfelé,az egyik része téged illet a másik őt.Így kitudjátok számolni,hogy mennyivel tudja megváltani a Te részedet.
2014. szept. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így lehet kisemmizni egy férfit. Közben új palija majd szépen beköltözik a te lakásodba a te gyereked mellé. Te tudod.
2014. szept. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!