Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek létezik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik, hogy valaki 7 éven keresztül veled van, és az elválás után azt mondja, hogy nem érzett semmit csak az elején, aztán csak úgy elvoltatok?

Figyelt kérdés

Végig mondta,hogy szeret, tettekkel is bizonyította.

Mennyire igaz ez szerintetek?


2014. szept. 20. 17:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%

Igen, létezik. A szakításnál, jött rá, hogy ez nem volt igazi szeretet. Csinálta, tette a dolgát, megszokásból vagy kényelemből, valamilyen belős meggyőződésből, de nem szívből.


Aztán rájött, hogy ez semmit nem ér. Hét év? van aki ezt tovább csinálja, aztán egyszercsak beugrik neki, hogy ez nem szeretet.

2014. szept. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
16%
Igy van,egyszer minden elmúlik.
2014. szept. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
48%
Igen, főleg ha az új kapcsolata ráébresztette.
2014. szept. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
de akkor addig nem szeretett?
2014. szept. 20. 17:18
 5/30 anonim ***** válasza:
Most mar nem tok mindegy, orulj, hohy megszabadultal tole.
2014. szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

nem, nem mindegy, nehéz elfogadni,hogy így éltem 7 évig..

minden szava/tette hazugság volt. nem tudom elhinni.

2014. szept. 20. 17:27
 7/30 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki, hogy nem, ez azt is jelenti, hogy 7 évet pazaroltál az életedből egy olyan férfira, aki nem érdemelt meg.
2014. szept. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

én azt hittem,hogy szeretjük egymást(én szerettem, igazából), mindig elmondta,hogy mit érez irántam(nem csak nekem), tett is érte..

még a szakítás előtt 2 hónappal is bizonyította..

ezért nem tudom elhinni.

2014. szept. 20. 17:30
 9/30 anonim ***** válasza:

Mivel bizonyította?


Lehet, hogy 7 évig úgy hitte szeret, aztán jött egy sugallat és rájött, hogy ez nem az volt. Szerintem te is rá fogsz jönni, hogy nem is szeretted igazán, csak most még fáj a szakítás, de majd jön valaki aki megmutatja, hogy mi a szerelem.

2014. szept. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon is létezik ilyen. Az egyik ismerősöm 12 év után beadta a válópert. Pedig a külső világ szemében ők voltak az ideális házaspár. A miértre azt mondta, hogy igazából pár hónapig érzett szerelmet a felesége iránt. Később azért vette el feleségül mert a neje nagyon akarta már, és miért ne alapon, hiszen úgy sem változik semmi.. Majd maradt mert rá volt kényszerülve, majd maradt mert megszokta, majd maradt mert nem akarta a közösen vett házat elveszíteni. Igyekezett mindig jó férj lenni, és azt mondani amit hallani akar. A válópert végül azért adta be, mert a felesége kijelentette, hogy gyereket akar..Erre már nem legyinthetett nyugodt szívvel, hogy "magszokás" Így inkább kilépett a házasságból.
2014. szept. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!