Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » En vagyok bunkó vagy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En vagyok bunkó vagy a férjem ezeketlen Paraszt . Elválás lesz ebből?

Figyelt kérdés
A férjem külföldi náluk nem nagyon ünneplik a névnapokat , en meg is (5 éven keresztül ) mindig meg leptem vmivel a névnapján . Ő az enyémen nem , ami nem is érdekelt . Idén sok más gondunk van (Volt ) es megfeledkeztem róla , rá egy hétre egy vita alkalmával szemrehányóan azt mondta hogy köszöni szépen a névnapi meg lepit. En meg hogy en is köszönöm hisz nekem 3 x van névnapom az évben mi előtt az öve es meg soha nem lepet meg . Azt Sem tudja mikor van ....sokat vitatkozunk szinte semmivel nem értünk egyet szerinte en bunkó vagyok hozza .A szüli napom azzal telt hogy egész nap rohantunk gyerekestől es az ő dolgait végeztük , virág vagy meglepi nem Volt hanem vegyek magamnak amit szeretnek .... bar en azt kertem hogy legyen egy szabad napom , amikor azt csinálok amit szeretnek ,itthon vagyok 3 éve a gyerekkel , ki Sem mozdulok nagyon . Az Ő szüli napja torta ajándék es egesz nap amit szeretne . Felgyűltek ezek a dolgok bennem es azon gondolkodom hogy talán jobb lenne ha a valast választanám . Mit tegyek ?
2014. szept. 9. 19:04
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsi fent " érzéketlen " akart lenni ...
2014. szept. 9. 19:09
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha úgy érzed már nem szereted és folyton veszekedtek lehet hogy mindhármótoknak ez lenne a legjobb...a gyereknek sem tesz jót hogy olyan környezetben van hogy a szülei egyfolytában veszekednek,ennél a válás is jobb mindenkinek...ki tudja talán egy nap újra rád talál még a szerelem :-) de mikor egy kicsit már lenyugodtál gondold át a dolgot mégegyszer,nehogy elhamarkodott döntést hozz
2014. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Kicsinyesek vagytok mindketten.
2014. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Minek hagytad, hogy a fejedre nőjön? Már az első ilyen után a sarkadra kellett volna állni, megszokta, hogy neked nincsenek igényeid, de lesed az ő összes kívánságát. Fogalmam sincs hogy lehet ezt visszafordítani, jó nagy veszekedések árán talán...
2014. szept. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nincsenek hangos veszekedések , a gyerek előtt meg főleg nem ,nincs kiszolgálva a férjem meg csinál mindent ugyan egy mint en , csak valahogy mar semmiben nem értünk egyet , meg változtunk ? vagy nem tudom ... nem kicsinyesség hanem valahogy úgy érzem hogy nem vagyok fontos , ha ilyenekre nem figyel , es nekem ezek a dolgok fajnak , nem tudok túl lepni , lesz ez meg másképp ?
2014. szept. 9. 19:20
 6/16 anonim ***** válasza:
23%

"En vagyok bunkó vagy a férjem ezeketlen Paraszt"


Ha egy felesleg nyilvánosan "parasztnak nevezi a saját férjét, az valóban egy nagy "bunkó" !!

2014. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Mi sem törődünk egymás névnapjával. Születésnapon is csak megköszöntjük egymást. Ebből nem kellene ekkor problémát csinálnod.
2014. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Ha így igaz minden, ahogy le van írva, itt valóban a férj a "bunkó". Viszont én azt sem értem, ha az ő kultúrájában nem volt divat a névnapi meglepi, ha nem gyakorolta ezt a szokást és még akkor sem vette a lapot, amikor te először megajándékoztad ezalkalommal és nem viszonozta a gesztust a te köv. névnapodon, akkor minek is kellett az egészet erőltetni?

Én biztos már a következő névnapján sem köszöntöttem volna fel. Nem bosszúból, hanem azért, mert úgy vettem volna, hogy nyilván nem szereti az ilyen ünnepeket. Nem hogy öt éven keresztül csak az ő névnapját tartsuk. Tudod, lehet, ennyi év után már teljesen természetesnek vette, hogy te nem igényled a névnapod megtartását, de az övét tartjátok.

2014. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
Ágyba is ekkora a harmonia??
2014. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem nem lesz jobb ez, de csak azért, mert benned rengeteg a sérelem és mindig visszanyúlsz a tűzbe, hogy erőt vegyél magadnak rajta, de mindig jobban és jobban éget meg. Ő meg gondolom büszke és a felét nem is érti, hogy mi a bajod tulajdonképpen. Nem érti, mert nem.


Vagy azt mondod, hogy oké, ezek nem fontosak (de neked nyilván hogy igenis fontosak, neki meg nem) vagy azt mondod, hogy nem akarod ezt még mélyebbre vinni, de lehet megváltozik a véleményed és akkor meg fogod bánni a döntésedet.

Nem egyszerű a helyzeted, de azért nem, mert ismétlen, nagyon nagyon sok a sérelem és ez mindenben, már bármiben visszaüt.


Az én véleményem az, hogy ha van ami még jó és jobb mint bárki mással lehetett előtte, vagy utána, akkor próbáld meg ezeket elengedni és a francba is, ő ilyen és kész.

2014. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!