Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek, teljesen meghülyült?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, teljesen meghülyült?

Figyelt kérdés

Sziasztok!először is nagyon ideges vagyok...a párom a gyrekem apja sosem volt teljesen normális h igy foglamazzak de most meg...

A lényeg h van egy 2 éves kisfiúnk,nyáron anyósnál laktunk mert gyümit árultunk..most haza jöttünk a szüleimhez mert a párom fest meg hasonlókat csinál otthon...25ezer ft-ot kapok az első nap már vonják a hitelt /amit a páromnak vettem fel/és fizetem a telom..jobb esetben 1000ftom marad...a párom már lassan 2,5 éve nem dolgozik csak a gazdaságot csinálja mint őstermelő,de hol van mit eladni hol nincs...és a héten szóltam a főnökömnek h szeretnék visszamenni amint lehet dolgozni de nem abba a boltba ahol voltam hanem a másikba minek jobb a nyitvatarása..u volt h tavasszal mehetek de másnap szóltak h októbertől mehetnék helyetesíteni stb..rögtön igent mondtam stb..tény nem beszélem meg a párommal mert hirtelen örültem h végre tudok a gyereknek normélis ruhát mindent venni kaját stb közel 120ft a fizetésem...ugye mondtam a páromnak aki otthon alszik nem itt velünk h mivan nem szólt semmit na de pár órája jött ha én visszamerek menni meg hasonló fenyegetőzések.meg h igy nincs értelme ennek ...legszívesebben azt mondanám h befejeztük nincs értelme ennek az egésznek..ő nőzik én a gyereket nevelem és mégis én vok a címeres ribi....nagyon parázok mert tök lökött..ő azt gondolja h ő sz333ta a spanyol viaszt és az van amitő mond..régebben is míg dolgoztam folyton hívogatott meg attól tartok h most is ezt csinálná stb...olyan agresszív fajta..ő meg majdnem egy évig tartott kis ribit akinek pénzt adott stb..tőlem meg majdnem h csak elszedte...tudom akkor lett volna eszem...volt vki már ilyen helyzetbe hogy szabadult ki ebből? a másik h a páromnak van egy nagyobb lánya is oda 30 gyerektartást fizet,nekem is ítélne vmit a bíróság igy is h nincs bejelentett munkája?


2014. szept. 25. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenyugodtal írd le még egyszer szerintem.
2014. szept. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Most megeheted, amit magadnak főztél.

Ha képes vagy rá, rakd ki a szűrét a párodnak. Ha inzultál, mehetsz a rendőségre távol tartást kérni. A gyerekre akkor kapsz valamit, ha a sajátjaként elismerte a párod, és beadod a bíróságra a tartásdíj megállapítást.Ha házasok vagytok, akkor válóper. Bár, ha nincs jövedelme, akkor 0 forintra számíthatsz.

2014. szept. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

.." legszívesebben azt mondanám h befejeztük nincs értelme ennek az egésznek ". Leírtad a választ.

A párod elvesztett egy ingyenmunkást, és most hisztizik. Beszéld meg a szüleiddel, hogy milyen helyzetben vagy, és segítségre szorulsz.

És igenis menj dolgozni, mert jelenlegi helyzetedből az az egyetlen kiút, ha saját kereseted lesz, és nem függesz a "párod"-tól. ( Ez nem pár, hanem kolonc)

2014. szept. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

vagy nagyon ideges vagy vagy nem tudsz irni.

amit kivettem:

jelenleg nem dolgozol,de a fonokod mondta hogy vissza mehetsz dolgozni 120 forintert es a parod nem akar engedni? De ha o nem dolgozik mibol eltek ne haragudj?!... Helyedben vissza mennék dolgozni,tole meg elvalnek a francba.... persze hogy neked is itelne o csinalta a gyereket nem? na akkor a fizetesnek ( akar segely akarmit amit kap) abbol vonja ( tiltja) le a birosag a penzt.... helyedben kiraknam a francba a szuret..

2014. szept. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben visszamennék dolgozni a párodat meg gyorsan kidobnám. Így sanszos, hogy a végén nem csak a gyereket de őt is te fogod eltartani + esetleg meg is ver párszor (aki fenyegetőzik attól ez nem lenne meglepő) Ne haragudj de ennél egyedül sokkal jobb. Ha meg fenyegetőzik rendőrség, távol tartási végzés stb...
2014. szept. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a párod egy erőszakos munkanélküli lúzer menekülj, a pasi csak egy hatalmas plusz kiadás az életedben nem kell neked nem kel a gyerekednek szakits meg minden kapcsolatot
2014. szept. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ha tudod, hogy nem normális mit keresel még mellette?
2014. szept. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
minek szültél neki gyereket?
2014. szept. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj dolgozni, ezt a pasit meg jobban jársz ha eltávolítod az életedből, ha minden úgy van, ahogy leírtad.
2014. szept. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 szántóvető ***** válasza:
eltűröd hogy a párod nőt tartson melletted?szerintem tudod hogy mit kell tenni.gyerektartást természetesen te is kapnál.
2014. szept. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!