Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermekelhelyezési pert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekelhelyezési pert indítottam, az apa címe ismeretlen, nekem kell a bíróságra csatolnom "lakcímtudakozót" a bejelentett címéről.10 éve vagyunk külön, az önkormányzathoz idéntől nem elég nyilatkoznom erről. Mi ez, és honnan tudom beszerezni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 30. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Lakcím nyilvántartó már nincs, van viszont egy KEKKH-nak rövidített hivatal a Balázs Béla utcában. Ha oda írsz, vagy e-mailt küldesz azzal, hogy keresel valakit, akkor ők a bejelentett cím alapján megkeresik. Nem adnak ki címet, a hivatal ír a keresett félnek, hogy vegye fel a kapcsolatot Veled. Én osztálytársakat kerestem így, azért fizetnem kellett. Legjobb, ha telefonon érdeklődsz először, nagyon készségesek, mindent elmondanak, amit tenned kell, és nem biztos, hogy Neked is fizetni kell. Sok sikert!
2014. szept. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszod!
2014. szept. 30. 10:03
 3/4 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon készségesek voltak, a XIII.ker.-i Központi Okmányirodába irányítottak (Visegrádi u.110-112).Vinnem kell a lányom születési anyakönyvi kivonatát ami igazolja az apaságot és 3500ft ellenében azonnal kiállítanak egy papírt a lakcíméről.Azért én viszem a végzést is amiben a bíróság ezt kéri tőlem.
2014. szept. 30. 10:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Első voltam: sok sikert és főleg kitartást.
2014. szept. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!