Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valni vagy nem valni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valni vagy nem valni?

Figyelt kérdés

Szoooval a ferjemmel 5 eve vagyunk egyutt,1 eve megronlott a viszonyunk.Az o reszerol ez azert van mert en trehany vagyok (eddig nem zavarta de most hirtelen ige),mindig aldozatnak allitja be magat,ha megkerem h mondjuk csutortokon csinaljuk a heti bevasarlast pentek helyett akkor kozli h en papucskent banok vele,es hogy abszolut nem ertekelem ot-mi nem igaz.


Mindenbol problemat csinal,neki mar az is feladat h pl: elmenjen a patikaba gyogyszerert azt is ugy eli meg mintha Afganisztanba kene mennie kikuldetesbe:-))Folyamatosan egreciroztat,barmit teszek nem jo,kritizal...sorolhatnam.


Ami az en hibam (es ebben total vetkes vagyok) h lusta vagyok,trehany es szetszort.Nem csinalok nagy ugyet a hazimunkabol,fozni nem tudok,tisztasag van,de pl a ruhaimat szetszorom a foldon.Emellett felelotlen vagyok es folyton jokedvu (ami iszonyu idegesito tud lenni)szoval velem sem konnyu egyutt elni.Cserebe viszont nem dirigalok,nem csinalok nagy ugyet abbol ha pl a zoknijat a foldon hagyja,nem varok el tole dolgokat,,,,etc.


Aztan talalkoztam egy kollegammal es most anelkul,h belefolynek a reszletekbe o a tokeletes ellentete a ferjemnek es ugyan az,h a kimenete a kapcsolatunknak keteselyes (marmint a kollegammal) radobentett arra,h tobb sebbol verzik a hazassagom.


A dilemma az,h ezektol a dolgoktol fuggetlenul a ferjem egy tokjo ember: imad,megbecsul,mindent megtesz ertem,kimutatja h szeret,huseges,nem iszik...sorolhatnam.Manapsag nem egyszeru egy normalis pasit talalni,es annak a gondolata,h megint elkezdjek vadidegenekkel randizgatni..nos attol kiver a viz:-))


Boldogtalan vagyok,de tudom h nekem is valtoznom kell ahhoz h boldog legyek,pl kicsit rendesebbnek lenni etc de a helyzet az,h mar a szexet sem kivanom vele,sot eljutottam odaig h egyaltalan nem talalom vonzonak.Ez borzaszto es fogalmam sincs mi tortent..gyerekunk szerencsere nincs.


Nem tudom h a kollegam mennyire lehet perspektiva hosszu tavon mert ennyire meg nem ismerem,tehat nem akarok semmilyen legvarat epiteni vele kapcsolatban,de azt tudom h iszonyuan hianyzik amikor nem vagyunk egyutt...de azt tudom h nem vagyok bele szerelmes.Vagy igen,csak meg nem ismertem fel:-))


Masreszt az van bennem h alapvetoen minden hazassag nehez,mert minden egyutteles az,ergo semmi garancia arra h ezek a problemak nem fognak felvetodni a kovetkezo hazassagomban (ez a masodik:-)).Mindehhez hozzaadodik h a vilag legnagyobb idealistaja vagyok,eletemben nem eltem meg egyedul,fogalmam sincs h kell:-))


Eloszor biztos baratokkal elnek.de 32 evesen ez eleg gaz:-)))Masreszt egy kupac tervem van az eletemmel,konkretan annyi h azt se tudom melyikhez kezdjek hozza:-))Egyfelol vonz az onallosag gondolata,masfelol megijeszt:-)) Szoval a millio dollaros kerdes: Menjek vagy maradjak?



2014. okt. 5. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Vàlni vagy nem vàlni? Holott mar a zsebedben van a tartalek*kollega*

Elsonek is valtozz meg kerdezo es aztan kerj egyutt mukodest a ferjedtol. 5 ev hazasag az nem olyan szok idö,sőt nyomos ok nincs a valas okra.... vagy hamar hazasagot kotottetek vagy elhamarkodottan akarsz valni???

Nem ertem az embereket miert elso gondolat az hogy valjunk el??? Miert nem probaljatok megbeszelni?hiszen nem is olyan reg 5 eve igent mondtataok egymasnak ossze kototetek az eleteteket.

Most itt a kollega... az csak uj ismeretlen ezert vonz.!! Szerintem a hazasagodban sincs nagh problem ugyanis nem ver nem iszik sot nem is csalt meg. Az a problema hogy elvan lapospdva a kapcsolatotok,nem kaptok kello figyelmet egymastol!!ezt probaljatok helyre hozzni.

Jarjatok el egyutt mosi seta szorakozni bar mi! De ha ilhen hamar feladod es nem valtozol akkor sokszor mesz meg ferjhez de valni js sokszor fogsz. Mivel valjuk be nehez normalis pasit not talalni a mai vilagban! Te vegezd el rad esl reszt a haztartasban a ferjed is besegighet mivel az olvassott alapjan m dolgozol, ilyen hamar megondolatlanul nem szabad valni. Kollegadat felesd el csak addig lesz erdekes mig ujj... es azt sem tudod mi a szandeka lehet csak dugni akar..

2014. okt. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindentől elvonatkoztatva, ha már nem szereted a férjed, akkor úgy tisztességes ha megadod neki a lehetőséget, hogy találjon olyat aki igen.

Szerintem az lenne a legtisztább, ha ezt így elmondanád neki, amit most itt leírtál. Nyilván tudta milyen vagy amikor elvett, szóval olyan nagy meglepetés nem érheti. Elmondod neki, ő pedig eldönti mit akar.

2014. okt. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

"Ami az en hibam (es ebben total vetkes vagyok) h lusta vagyok,trehany es szetszort.Nem csinalok nagy ugyet a hazimunkabol,fozni nem tudok,tisztasag van,de pl a ruhaimat szetszorom a foldon.Emellett felelotlen vagyok"


Gondolom, hogy az új kolléga még nincsen tisztában azzal, hogy milyen is vagy a valóságban.

Ha megtudja, majd elmenekül...


Amúgy a helyedben örülnék, hogy találtál egy papucsot, aki elnézi a trehány dolgaidat.

Egy normális pasas, már kivágott volna, mint a macskát szokás!!

2014. okt. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Lusta, trehány, szétszort, felelőtlen nő aki még főzni sem tud:)

Legalább beismered a hibáidat. De szerintem becsüld meg a férjed, más balekot úgy sem találsz ennyi tehetséggel...mindenki futva menekül majd el.

2014. okt. 6. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer azt írod, folyton jókedvű vagy, utóbb azt, hogy boldogtalan. Egyszerűen jó dolgodban nem tudod mit tegyél. Amiket leírtál, nem ok a válásra. Gondolj bele, először miért váltál. Ugyanolyan maradtál, vagy változtattál egy kicsit? Egyedül élni nem tudsz, ezek szerint másokra szorulsz? Vizsgáld meg magad, és a helyzetet alaposan, rá kellene jönnöd, hogy nem is olyan rossz ez a házasság. És a férjednek milyen?
2014. okt. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, eddig hogy tudtatok együtt élni, de nagyon eltérő a beállítottságotok. Bizonyára nehéz együtt élni egy morgolódós, nehezen mozduló férjjel, bár szerintem inkább az a gond, hogy beosztja az idejét, megbeszéltek valamit és te változtatod az időpontokat, a kéréseidet. Neki ez úgy tűnik, hogy ugráltatod és nem veszed figyelembe, hogy neki is van időbeosztása és dolga.


Mondjuk én inkább veled nem tudnék együtt élni, mert semmi rendszeresség és rend nincs az életedben. Ahogy esik úgy puffan. Az meg a másik, hogy gyerek mellett ezt nem fogod tudni csinálni, mert még nagyobb káosz lesz az életetek. Próbálj valami rendszert és igényességet vinni a mindennapokba, nem vagy már kamasz.

2014. okt. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatban van mélypont. A tiétek tipikusan párterapeuta után kiált. Hogy jobban megértsétek, szeressétek, elfogadjátok egymást, és tudjatok kompromisszumokat kötni.
2014. okt. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sok jo komment erkezett amit nagyon koszonok:-))Elore leszogezem: en szeretem a ferjem csak mar nem "ugy".Mielott osszehazasodtunk mondtam neki,h trehany vagy es fozni sem tudok de ez nem zavarta.


Az elozo ferjemnek is ugyanezt elmondtam mielott hozzamentem volna ot sem zavarta:-))Ettol fuggetlenul mindketto roppant rendszeres,es kis dolgokon kiakadnak es a vicc az,h annak ellenere h en egy szeltolo vagyok ok sosem akartak valni:-))Egyebkent az elozo ferjemtol azert valtam el mert beteges rendmaniaja volt es megcsalt:-)))


Sokan azt gondoljak h ez nem valook.Onmagaban persze h nem az,de amikor minden nap radszolnak valamiert es semmi nem jo amit csinalsz,akkor nem csak h az egod kerul a padlora,hanem belul meg fel is lazadsz mert ugy kezelnek mint egy gyereket.


Anyagilag onallo vagyok,klassz munkam van jol keresek,tehat ez nem gond.Ami gond az az,h nem tudok atcserelni egy dunha huzatot segitseg nelkul mert mindig belegabalyodok,vagy az,h rendsseresen rosszul tessem bele a tanyerokat a mosogatogepbe ami ezert fel evente tonkremegy,mert a propeller beakad.


Millioszor el lett magyarazva h hogy kell,de en a sajat vilagomban eldegelek ezer es egy fontosabb dolgom van mint ilyen baromsagokra figyelni.Ugyanakkor megertem h ez masokat iszonyuan idegesit,csakugy mint a koltekezesem.


Van egy fizum,beleeadok a kozosbe es utana meg marad is ergo en koltok magamra.Az anyosomek megallas nelkul azzal csesztetnek h nem sporolok,dehat miert sporolnek?Azt se tudom hogy kell masreszt mi van ha holnap meghalok?Szoval ez igy nem igazan mukodik:-))


Ezert nincs kutyam,gyerekem szoval semmi amirol gondoskodni kell.Az anyosomek attol is ki vannak akadva,h beadtam egy kuldoldi allasra a jelentkezesem (mar kuldoldon elek ez egy masik orszag) es mondtam,hogyha megkapom akkor megyek.Ha a ferjem nem akar,vagy nem tud jonni en akkor is megyek mert egy eletem van,es nem fogok senki miatt lemondani az almaimrol.


Erzem h velem van a baj es tudom h valtozni kene,de egy idealis vilagban azert es ugy kene szeressenek ahogy vagyok mint ahogy en is olyannak szeretem ot amilyen.Lehet h en telleg jobbat tennek a vilagnak ha csak baratokkal elnek,mert a rovid konkluziom az,h a boldog hazassag titka h ne menj ferjhez:-)))

2014. okt. 6. 12:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha ilyen vagy....amilyen..akkor folosleges tobszor is elvalni es ferjhez meni onzo egy no lehetsz.

Akkor valj el es ne koss ujj hazasagot. Nem szep dolog de az ilyeneknek jobb alkalmi futo kapcsolatokat tartani mint hazasagot kotni!!hisz 1:meg az is kunc neked ha a mosogatogepbe kell bepakolni a mosatlan tanyerokat,egynemut nem tudsz felhuzzni.

Ja es a legfobb dolog az hogy gyerelet sem akarsz. Nem minden ferj fogja ezt elturni a trehanysagodat,de foleg azt nem hogy majd gyereket sem akarsz!!akkor miert mesz ferjhez???ilyen okbol mas pasi mar reg elvalna!!

2014. okt. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi az osszes valaszt mondjuk okosabb nem lettem,de azt hiszem ezt majd az ido eldonti:-))))
2014. okt. 7. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!