Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lenne egy kérdésem? Három éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katica1717 kérdése:

Lenne egy kérdésem? Három éve vagyunk házasok júliusban. Már az első félévben megromlott a kapcsolatunk. Eddig bírtam! Mert már nagyon nem bírom. Nagyon sokat gondolkozok az öngyilkosságon! De talán most!

Figyelt kérdés

Három éve vagyunk házasok júliusban. Már az első félévben megromlott a kapcsolatunk. Nekem az édesanyám meghalt és nagyon sokat örököltem készpénzt, aranyakat. Nos megismerkedtem a férjemmel akinek naív módon elárultam a dolgaimat. Ő nagyon sürgette hogy költözzek hozzá, de én nekem sok mindent nem árult el! Pl. Hogy lízinges az autója, rengeteg tartozása van a gáz, víz, villany, internet, bank felé. Én hozzá költöztem és kifezettem a lízinges autóját, vettem neki másikat, a tartozásait minden felé kifizettem. Úgy hogy csak addig voltam jó még nem voltak ilyen gondjai, majd jött a terorr! Először csak szavakkal. Majd most már néha bántalmazott is. Nem bírtam idegileg, és tavaly februárban leszúrtam magam, de sajnos megmentettek. Kb. két évig 10 hónapot dolgozott! Majd tavaly május felé mondtam neki hogy eljövök, de szép szavakkal, leállított. Iszik is! Agresszív is. Az orvos is azt mondta, mert a traumáról a pszihátriára vittek át, kb. kétszer látogatott meg. Felhívta az orvosom, hogy hol a bank kártyám, mert a pszichiátrián szokás hogy kulcs, stb, ilyen dolgokat elvesznek, nehogy ellopják. Szóval mondta az orvosom hogy csak akkor enged haza ha a fiaim visznek, mert ez az ember engem a halálba kerget. Sajnos nem így volt, az orvos nem is akart elengedni de kikönyörögtem! Majd továbbra is ment a terorr! Tavaly május körül mondtam neki hogy eljövök, megint kikönyörögte hogy ne, na jó, gondoltam, de eljöttünk Pestmegyébe albérletbe. Itt is ment a terorr, volt hogy már bántalmazott is. Múltkor azt mondta hogy az intenzívre jutatt egy félévre, mire én felhívtam a rendőrséget, ők azt mondták, pont itt az ideje hogy feljelentsem, nem tettem! Most hozott tömény fagyállót és mondta hogy ha megiszom akkor senki nem ment meg. Tehát csak addig voltam jó még kifizettem neki a dolgait. Most egy éve dolgozik,150 000 ft- keres, de egy fillért nem ad, én levagyok százalékolva,43 600 ft. Eddig egész héten nem ettem mert nem vett semmit, csak hétvégén egy keveset. Most megismerkedtem egy külföldi emberkével, aki itt Magyarországon akar letelepedni, és a számlámra küld több millió forintott, és azt mondta hogy vegyek egy házat, és egy kocsit. Rám férne már egy kis kedvesség, boldogság, egy kiegyensúlyozott élet. Mert már nagyon nem bírom. Nagyon sokat gondolkozok az öngyilkosságon! De talán most!A kérdésem az lenne,? ha beadom a válást akkor mert mindenkép beadom, hogy amit veszek házat és kocsit, mennyire érinti őt!? Nem szeretném hogy a barátom pénzét is elvegye!!! ?

Vagy ha nem adom be, akkor talán beadja ő!? Akkor mi lesz?

Nem tudom mit tegyek, tanácstalan vagyok!!!!?

Kérlek benneteket hogy válaszoljatok, hátha tudtok valami jó megoldást??? Katica


2014. okt. 17. 15:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Valami hihetobb kamut nem tudtál volna kitalálni? Amúgy meg válj el. Ennyi
2014. okt. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Te vagy a gyenge, hogy nem tudod otthagyni őt. Én már páros lábbal kirúgtam volna.
2014. okt. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen semmi akadálya nincs annak, hogy beadd a válókeresetet, ha még pénzed is van, tehát tudsz új lakást venni, akkor nem értem mi akadályoz meg ebben. Emiatt felesleges öngyilkosnak lenni, egyszerűen csak el kell válni, de a leírásod alapján úgy gondolom, hogy kérj időpontot a helyi pszichiátriai gondozóba, itt csak gyógyszert írnak fel, beszélgetnek veled, szerintem nem ártana. A válást pedig kezd el mihamarabb, keress egy válóperes ügyvédet.
2014. okt. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
válás után vegyél házat, kocsit vagy vegyétek a pasid nevére
2014. okt. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom...miért nem léptél már le? Hogy lehetsz ilyen hülye? Van pénzed akkor nem értem miért tűrtél ennyit... Hagytad hogy idegropit csináljon belőled
2014. okt. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Óh, hogy én miért nem találok magamnak ilyen lányt? Pénze is van meg hülye is.
2014. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nos, tegyük fel, hogy nem kamu a történt. Hazassag alatt vagyonkozosseg van. Tehat hiaba van neked sajat bankszámlád, az azon levő penz kozos. A barát mondhatja ugyan, hogy o X célra utalta a te szamladra, kerdes, hogy bizonyítani tudja e. Ja, mellesleg az meg pénzmosás lesz, azt büntetik.

Amúgy icipicit gondolkodva: egy kulfoldi pasi, aki X ideje ismerkedett meg veled, majd pont utal par milliót, hogy azon te vegyél neki hazat meg kocsit.....

2014. okt. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%
Ja és a te pénzed semennyire nem érinti a férjedet, ez csak a közösen szerzett vagyonra vonatkozik, tehát pl. ha ketten vettetek egy házat, akkor kell osztozni, egyébként mivel az autó nagy részét te fizetted ki, ha ezeket igazolni is tudod, akkor jó eséllyel viheted a kocsit.
2014. okt. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Katica, kövezz meg, de végigröhögtem az egészet :D

Hogy mit csinálj?

PÁLINKÁT!

2014. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
35%
7 Bocs, de ez hülyeség, az én számlámon pl. ott volt a testvérem és az én örökségem, több tízmillió forint, teljesen biztos, hogy ahhoz a férjemnek semmi köze nem volt. Mondjuk nem állt fel olyan eset, hogy a férjem meg akarta volna kaparintani azt a pénzt, de azért ezeknek a pénzeknek vissza lehet követni az eredetét és a házasságon belül van különvagyon is.
2014. okt. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!