Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Láthatási időn kívül különélő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láthatási időn kívül különélő szülő bemehet az óvodába és láthatja a gyereket? Mit lehet tenni, hogy ne kavarja meg a gyereket?

Figyelt kérdés

Fórumozók!

Különélő szülő most már heti rendszerességgel megjelenik láthatási időn kívül, bejelentkezés nélkül az óvodában mindig valami indokkal. A gyerek 3x találkozott is vele és megkavarta őt, nem értette miért van ott.

Megteheti?

És én mit tehetek hogy ne kavarja meg a gyerek óvodai életét?


2014. okt. 21. 15:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
62%
A láthatási idő arra vonatkozik, hogy akkor kötelező neked "odaadni" a gyereket hogy találkozzanak, de nem tilthatod meg hogy bemenjen hozzá az ovodába, mert az Ő gyereke is. Az meg nem kéne hogy megkavarjon egy gyereket ha látja az apját, ez a te felelősséged hogy a hyelén tudja kezelni a helyzetet.
2014. okt. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
52%
Remélem tudod, azért elég undorító hozzáállás ez.
2014. okt. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
70%
Miért kavarja meg?
2014. okt. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
51%
Egyébként nem tudom miért kavarná meg az óvodai életét ha látja a saját apját. Az írásodból lerí hogy utálod az apját a gyereknek, de ez ne hasson már ki a gyerekre is, attól ő még szeretheti. Nem tudom miért lenne baj, ha máskor is látja, örülj neki hogy kiváncsi a gyerekére!
2014. okt. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%
Ha annyira fontos neked a gyerek kiszámítható időrendje, beszélj meg az exeddel még heti 2-3 fix időpontot, amikor láthatja a gyerekét. A gyereknek ez az érdeke, és nyilván te kizárólag az ő érdekeit nézed..
2014. okt. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
59%

Nálunk az óvodában senki nem lehet be csak ugy napközbe az oviba mindig szólni kell ha nem én viszem vagy hozzom!

Nálunk egyszer volt olyan,hogy csak ugy be ment a dédi az oviba mert arra járt és hozzánk nem akart be jönni.Mikor mentem szoltak is,hogy bent volt és ilyen többet ne legyen én akkor haza hoztam a lánykám és telefonáltam a dédinek,hogy az óvoda nem arra való,hogy ott zavarja a gyereket hanem ha kiváncsi rá Jöjjön hozzánk!Szerencsére meg értette!Te is beszélj apukával ha nem ért gyámügyre be mész biztos segitenek!

2014. okt. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

nehezen értem meg, hogy a sok okos válaszoló mit nem ért: az óvodába a szülő napközben még véletlenül se menjen be ... a gyermekben felborítja a megszokott rendet, és arra számít, hogy haza fogja vinni a szülő (mindegy, hogy melyik ment be) ... ha ezt többször megteszi, akkor a gyerek egész nap várni fogja, és nem az ovis dolgokkal foglalkozik


próbáld megértetni a volt pároddal, hogy ezzel a gyereknek tesz rosszat

2014. okt. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Igen,az óvoda is felszólította, hogy csak óvodai idő után és előzetes időpont egyeztetéssel mehet és a gyerekkel nem találkozhat. Ez az óvodai szabály, ők kötelesek jelenteni 2 eset után a gyámhatóságra.
2014. okt. 21. 15:52
 9/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. okt. 21. 15:52
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nos, az nehéz felfogasuak kedveert: az ovoda nem azert van, hogy ott látogassa bárki is a gyereket. Nálunk be se engednek senki előzetes megbeszélés nelkul, a kulonelo szülőt meg plane nem.
2014. okt. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!