Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a válásnál hivatalosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a válásnál hivatalosan rögzítve lett, hogy a láthatásokkor nekem is részt kell vennem akkor a felmerülő költségeimet kinek kell állni?! (Belépő, étkezés)

Figyelt kérdés

#láthatás #Láthatási költségek
2014. júl. 12. 07:07
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
39%
Istenem! Meg ez is problema? Gyerekedrol van szo! Mi minden szarban bele nem kotnek egyesek. Egyel, igyal, aztan fizess. Vagy valassz ingyenes programot.
2014. júl. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Én az anya vagyok akinél elhelyezték a gyerekeket. Az apa aki akadékoskodik ill. feltételeket szab, hogy mit áll és mit nem a láthatásokkor!
2014. júl. 12. 07:25
 3/51 anonim ***** válasza:
1%
Nem értem. Láthatáskor a gyerek veled van, nem az anyjával. Csak azt fizeted, amit akarsz, és oda mégy a gyerekkel, ahova akarsz. Nem az anyával van programod, hanem a gyerekeddel.
2014. júl. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Ja és nem csak az én költségeimen lovagol, de a gyerekei költségeit sem akarja állni!
2014. júl. 12. 07:27
 5/51 anonim ***** válasza:
84%

Evidens, hogy semmit nem köteles fizetni neked.

Neked csak a jelenlét van biztosítva, semmi egyéb, ami menet közben felmerül.


A gyerek költségeit neki kell állnia, hiszen akkor vele van a gyerek, és ő szervezi a programot.

Kivéve, ha te szervezed meg, hogy hova akarsz menni a gyerekkel.

Ha ragaszkodsz olyan helyekhez, ami pénzbe kerül, az egyértelműen a te költséged!

2014. júl. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
90%
#3-as! A kérdező az anya! Láthatáskor nem vele van a gyerek, hanem az apjával.
2014. júl. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
94%

A te költségeiket neked, a gyerek koltsegeit neki. Te fizeted a te belépőket, a te étkezésedet, a te utikoltsegedet, az apa meg a gyerek belépőjet, étkezeset es úti költségét.


Amúgy ilyet meg nem hallottam, hogy a gondozó szülőnek jelen kell lennie. Miért van ez?

2014. júl. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
23%

Kosz a privát üzenetet. En nem szoktam privátban írni, ne haragudj.


Igy sem ertem, hogy hogy lehet. Nem a gondozó szulo szokott ilyen esetben jelen lenni, hanem szakember es a lathatas hivatalos helységben tortenik, nem "szabad pályán".

2014. júl. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
70%
Hány eves ez a gyerek?
2014. júl. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
6%

1-es vagyok.

Tudom, hogy te vagy az anya. Elvaltal, orulj, hogy megszabadultal a ferjedtol. Most meg o fizessen neked? Kulon vagytok. A birosagon mikor a dontest hoztak, hogy felugyeleted alatt tortenhet meg a latogatas, akkor miert nem kerdeztel ra a te koltsegeidre? Biro is azt mondta volna, hogy "asszonyom, ez az on kiadasai. Nagyon akadoskodo noszemely lehetsz.

2014. júl. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!