Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváltunk . Persze minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jazzlatin kérdése:

Elváltunk . Persze minden miattam van (szerinte) Szeretni nem tud engem . Van 2 Lányunk . Hiv segits ebbe meg abba de békülni nem akar . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. okt. 25. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Nesegits. HijábaHiv.
2014. okt. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Reméljük, nem fertőzött meg.
2014. okt. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%

Ha téged hív, akkor még nagyon szeret, akkor még nincs veszve minden. Ostromold, és ne hagyd levegőhöz jutni, csábítsd el:) Messze nincs ez még lejátszva.

Akkor vagy esélytelen, ha nem hív.


Szóval hajrá a családért.

2014. okt. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Jesszusom, 3-as, de egyszerű vagy.
2014. okt. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
4 Igyvan:D Egyszerűen nagyszerű:DD Tudom, sokan mondták már:xDD
2014. okt. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem megy igy 1 éve haltok értük összejöttünk igen de tudjátok dolgoztam főztem takaritottam beszélgettem vele ajándekokat adtam ő viszont ... még meg sem ölelt. Eljöttem mert szeretet nélkül nem tudok élni. Azt mondta nem megy parancsszóra.. elgondolkodtam hogy basszus itt erőszakoskodok .. De ha nehezére esik hogy szeretetet adjon akkor minek hiv hogy finomat főzött vagy hogy aludjak ott. Ja ha ott alszok és hozzáérek zavarja . A pénz miatt nem megél nincs szüksége rám .. És senkije nincs milyen az ilyen nő ??
2014. okt. 25. 16:58
 7/12 anonim ***** válasza:
6 Jól megsebezhetted.
2014. okt. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Voltam rossz is igen de már 2 éve is elküldött még az országbol is elmentem de amint kicsit rosszabb helyzetbe került csak akkor irt
2014. okt. 25. 17:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak azért hív, mert még nincs más neki. Ha szeretne, veled lenne. Egyébként jól esik neki, hogy te ostromlod, és neki ezért semmit sem kell nyújtania. Fényezed az egóját.
2014. okt. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"de amint kicsit rosszabb helyzetbe került csak akkor irt"


Látod, azért a pénzed az kell neki!

2014. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!