Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nektek is gyakori a környezete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is gyakori a környezetetekben a válás?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sok ismerős, barátnő válik, ott ahol kisbaba van. De egy csomó olyat is ismerek, ahol a terhesség alatt lépett le a férfi.

Ti is ezt tapasztaljátok?


2014. nov. 6. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok elvált ismerősöm van, ez igaz, de olyat talán egyet sem ismerek, akik a terhesség alatt, vagy a szülés után nem sokkal váltak el.
2014. nov. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Nekünk másfél éves a fiúnk. És mi is túl vagyunk egy nagyon mély ponton a házasságunkban. De mi nem váltunk el, hanem megoldottuk, túljutottunk rajta. És most szorosabb a kötelék és jobb a házasságunk, mint valaha.


Az a baj, hogy az emberek a könnyebbik megoldást választják a válással...

2014. nov. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak itt olvasok ilyen történeteket. A környezetemben én vagyok az egyetlen elvált, de nálunk nem volt gyerek. A tágabb ismeretségemben van még néhány elvált pár, de gyerek náluk se volt.
2014. nov. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én környezetemben inkább sok a befásult, megromlott házasság, amiből kényelmi okokból nem lépnek ki a felek. Valaki szeretőt tart, valaki veri a feleségét, valahol csak a kommunikáció nincs meg de együtt vannak és kifelé hangoztatják, hogy ők így boldogok. Szerintem ennél jobb a válás. Nagyon kevés pár van az ismeretségi körömben, akik tényleg szeretik egymást és boldogok.
2014. nov. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok segíteni neked, mióta válok egy perc időm sincs másokra. A magyar igazságszolgáltatás, és azon belül a családjogi törvény viszont egy soha-senki által végig nem gondol paragrafus halmaz. :(
2014. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!