Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Honnan tudhatnám meg nem-e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatnám meg nem-e a közös kasszából vette a lákást a volt nejem?

Figyelt kérdés

Szeptember 28-án váltunk és nem volt követelés egymás felé, a gyerekeket megosztottuk nagy nekem , kisebb a volt nejnek! Én maradtam a lakásban a két gyerekkel ,mert a kicsi nem akart az anyjával menni ,amin hitel van és a exnejem szerint ,ha lakom a részét fizessem a hitelt cserébe! Rá egy hónappal vett egy lakást ,de tudom nem volt egy kanyi fillérje se! A lakás a nevére szól ez tuti ,mert láttam a szerződést amit nem sikerült jól eldugni előlem! Már beköltözött és elvitt tőlem mindent ami használható ,jó volt kivéve a két gyereket aminek valójában örülök!Úgy képzeljétek ,hogy mosógépet a kicsinek az ágyát és a nagy szobából a szekrénysort még a csokikrémet is ami a gyerekeké lett volna alapból!A gáztűzhelyből az összes tepsit ,rizset ,fogpiszkálót! Napokig csak pislogtam és azt mondtam a gyerekeknek sajnos azt elvitte anyátok!Hosszan írhatnám ha ki akarnám önteni a lelkem ,de a kérdésem az Hogyan tudhatom meg ,hogy a ribi nem -e az évek alatt hátam mögött titokban összerakott pénzből vette a kérót persze + hitel?

Most egy nős ,nyitott házasságban élő fazonnal kavar aki milliomos és mivel másik városban lakik vagy 50km-re, gondolom néha ideugrik reszelni egyet! Beszéltem az ürgével azt mondta nem ő támogatta anyagilag és valójában tojik a fejére! Persze lehet ,hogy hazudik ,mert a gyerekek mondják ,hogy az anyu mindig azt mondta ezt Attila hozta (led TV, Dekortapéta, műanyag ablak meg persze ami nem tőlem van! Megjegyzem nagy ívben kerül a ribi ,mert amikor látom épp csak szembe nem köpöm és kapja az ívet a kitartott! El sem hiszem ,hogy van olyan nő ,anya aki a család helyett egyedül kuksol valahol és várja ,hogy a lóvés ürge akinek annyi nője volt a pénze miatt ,hogy lehet ő sem tudja netán arra megy és a szájába veri!

Na jól megmondtam! :)

Köszi ,hogy elolvastad!



2014. nov. 21. 16:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
Ha jól tudom, kérhetsz vagyonosodasi vizsgálatot.
2014. nov. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%
sehonnan. Igy jártál, a feleséged egy r1banc. engedd el, és kész. vagy beszélj egy ügyvéddel.
2014. nov. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%

Te ezt már a büdös életben nem fogod kinyomozni, hogy abból a pénzből vette-e, amit esetleg a kapcsolatotok alatt összegyűjtött.

Koncentrálj a gyerekekre, hagyd az exet a fenébe.

2014. nov. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
Tudom, most fűt a vágy, hogy alá rakjál, mert esetleg a hátad mögött, a közös pénzből vette a lakást. Hagyd a fenébe.A legfontosabbak nálad vannak. A gyerekek. Azt az energiát fordítsd magatokra, sokkal előrébb lesztek.És ha közös pénz volt? Szard le, nézz előre! Nem éri meg nyomozgatni, pereskedni évekig, hogy neki szar legyen.
2014. nov. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%
Hidd el, a lelki békéd és a gyerek érdekében az a legjobb, ha minél előbb elfelejted, és tojsz az egészre.
2014. nov. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, szerintem se szabad hagyni, hogy balekra vegyen, első körben a közös ismerősöknél kellene puhatolózni, hátha tudnak valamit, esetleg olyan rokonánál, akivel te is jóban vagy. (ha az aktuális pasival már beszéltél, akkor téged sem kell félteni, hogy ne tudnál utána járni a dolognak)
2014. nov. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%

Nem-e lehetne-e helyesen-e leírni-e egy nyamvadt kérdést-e??


Amúgy sehonnan nem fogod megtudni, max. ráküldheted név nélkül a NAV-ot - de neked akkor sem fogják elmondani a vizsgálat eredményét.

2014. nov. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%

16:59-esel egyetértve, mindenképpen javasolnám, hogy keressél közös ismerőst.

Biztos, hogy találsz olyant, akivel szintén már fasírtban van az exed.


Ha abból indulunk ki, hogy egy nő úgy sem tud -hosszútávon- titkot tartani, ezért előbb-utóbb meg fogod tudni.

Az más kérdés, hogy mire mész majd az infóval???!


Viszont, ha nálad maradt mindkét gyerek, akkor kérheted a gyerektartást!

(Ha már ilyen jól megy az exednek!)

2014. nov. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%
a gyerekeket megosztottuk nagy nekem , kisebb a volt nejnek! "Én maradtam a lakásban a két gyerekkel ,mert a kicsi nem akart az anyjával menni"Most akkor mi is van amúgy?Evvel a szöveggel amit itt elengedtél,hát nem lep meg lecserélt.Ha többet nem is,legalább azt néznéd a gyerekeid anyja,valamikor meg a szerelmed volt.Most ribi a többit már had ne mondjam...
2014. nov. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%

Ha már elváltatok és a válásban megegyeztetek ki mit visz el,akkor miért érdekel miből lett neki új lakása?


Bocsi,de én nem nagyon értem a sztorit :D

2014. nov. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!