Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Honnan tudhatnám meg nem-e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatnám meg nem-e a közös kasszából vette a lákást a volt nejem?

Figyelt kérdés

Szeptember 28-án váltunk és nem volt követelés egymás felé, a gyerekeket megosztottuk nagy nekem , kisebb a volt nejnek! Én maradtam a lakásban a két gyerekkel ,mert a kicsi nem akart az anyjával menni ,amin hitel van és a exnejem szerint ,ha lakom a részét fizessem a hitelt cserébe! Rá egy hónappal vett egy lakást ,de tudom nem volt egy kanyi fillérje se! A lakás a nevére szól ez tuti ,mert láttam a szerződést amit nem sikerült jól eldugni előlem! Már beköltözött és elvitt tőlem mindent ami használható ,jó volt kivéve a két gyereket aminek valójában örülök!Úgy képzeljétek ,hogy mosógépet a kicsinek az ágyát és a nagy szobából a szekrénysort még a csokikrémet is ami a gyerekeké lett volna alapból!A gáztűzhelyből az összes tepsit ,rizset ,fogpiszkálót! Napokig csak pislogtam és azt mondtam a gyerekeknek sajnos azt elvitte anyátok!Hosszan írhatnám ha ki akarnám önteni a lelkem ,de a kérdésem az Hogyan tudhatom meg ,hogy a ribi nem -e az évek alatt hátam mögött titokban összerakott pénzből vette a kérót persze + hitel?

Most egy nős ,nyitott házasságban élő fazonnal kavar aki milliomos és mivel másik városban lakik vagy 50km-re, gondolom néha ideugrik reszelni egyet! Beszéltem az ürgével azt mondta nem ő támogatta anyagilag és valójában tojik a fejére! Persze lehet ,hogy hazudik ,mert a gyerekek mondják ,hogy az anyu mindig azt mondta ezt Attila hozta (led TV, Dekortapéta, műanyag ablak meg persze ami nem tőlem van! Megjegyzem nagy ívben kerül a ribi ,mert amikor látom épp csak szembe nem köpöm és kapja az ívet a kitartott! El sem hiszem ,hogy van olyan nő ,anya aki a család helyett egyedül kuksol valahol és várja ,hogy a lóvés ürge akinek annyi nője volt a pénze miatt ,hogy lehet ő sem tudja netán arra megy és a szájába veri!

Na jól megmondtam! :)

Köszi ,hogy elolvastad!



2014. nov. 21. 16:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem tűnt volna fel, hogy a közös kasszából, ha részletekben is, de eltűnik több millió Ft?
2014. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
70%

Csak tudod,hogy hogy álltatok anyagilag.Abból észrevétlenül félre tudott volna tenni milliókat?


Ne ess tévedésbe,egy nő nem a családja helyett választ másik pasit,hanem a férje helyett.

2014. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%
teljeségel kizárt hogy a konyha pénzből össze lehet sporolni egy lakás árát, arról biztos tudnál
2014. nov. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
79%

Ha a konyhapénzből össze lehet spórolni egy lakás árát pár év alatt, akkor leszek én is a feleséged:)utána meg az elvált feleséged:)

És az sem fog zavarni, ha rólam is ilyen stílusban írsz majd. Azért én meghallgatnám a másik felet is...belőled süt az utálat a volt asszony iránt. Nem mindegy neked, hogy kivel mit csinál? Ha valaki támogatja is, mi közöd hozzá?

Ne felejtsd el, arról a nőről beszélsz ilyen stílusban, akit valamikor szerettél, akit feleségül vettél és aki gyerekeket szült neked! Ha így beszélsz róla, ezzel magadat is minősíted!

Tán nem véletlen, hogy otthagyott!

2014. nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem teljesen ertheto a sztorid, de ha elvitt olyan cuccokat amik nem ot illettek, igen, egy szemet, onzo dog dolog volt tole, de nem ertem ugyan miert tartozik rad, hogy mit csinal o most? Elvaltatok. Erosen ketlem, hogy annyira gazdagok lettetek volna, hogy eszrevetlenul ennyi penzt le tud nyulni. En biztosan nem tudnek sem a szamlarol, sem a szefbol kiemelni ugy penzt, hogy a ferjem ne tudjon rola. A szamlan a legkisebb osszeget is eszrevenne, a szefben pedig sosem tartunk nagyobb osszeget (nem szerencses dolog meg akkor sem, ha zarva van), tehat meg 10 ezret is siman eszreveszunk. Ketlem hogy a kozosbol osszelopta egy haz arat. Egyebkent sem tartozik rad hogy honnan van, de biztosan nem toled. Nem ismerem az exedet, sem teged, szoval lehet hogy egy undorito no, de toled is undorito hogy ugy nyomozgatsz utana, mintha el sem valtatok volna.
2014. nov. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én mindenesetre kérném a gyerekek ujra elhelyezését,mivel te ne neveled mind a kettőt,igy a volt nejednek gyerektartást kell fizetnie
2014. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 omba ***** válasza:
67%

Persze, hogy örülj a gyerekeknek, őrizd meg a lelki békédet, - ettől függetlenül kérdezz meg egy ügyvédet erről, mert két hónap alatt aligha keresett ennyit, tehát a vagyonmegosztásban valami hiba lehetett.

És semmi indulat, az semmikor nem válik hasznodra, ez egy egyszerű pénzkérdés.

2014. nov. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha valóban megalapozott a gyanú, közjegyzőnél lehet meghagyni fizetési meghagyást. Ám ez a visszajára is elsülhet, ha nem megalapozott.
2015. febr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!