Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után mennyire illik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után mennyire illik, "szabad" elfogadni exanyós segítségét?

Figyelt kérdés

Az unokákkal kapcsolatos segítségre gondolok: elmegy értük oviba, segít ha betegek, ilyesmi.

Nem többet, mint korábban persze.


2014. dec. 5. 08:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Az elozo valaszolok mindent elmondtak. Az exferjed hulye. Ha az en fiam egyszer is panaszkodni merne ilyen miatt akkor nem tenne zsebre amit kap.

Nem lehet, hogy nem is ot zavarja hanem az uj baratnot?

2014. dec. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert ti elváltatok, exanyósod még a nagymamájuk marad. Szerintem egészen nyugodtan elfogadhatod. Az tök jó, ha tartjátok a jó kapcsolatot a nagymamával, ez szerintem mindenkinek hasznára válik. :)
2014. dec. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nalam is igy van,elejetol joban vagyok anyosekkal,tegezodunk,telon beszelunk stb. Unokanal segit,engem nem zavar söt... nalunk annyiban masabb hogy exemet nem zavarja es ami meg pozitivum hogy volt anyosom sokmindenben engem tamogat nekem ad igazat a fiaval szemben is. Exferjemet megsem zavarja,hogy ketten osszefogva lecsesszuk ha butasagot mond vagy csinal. A te ferjed sertve erzi magat pedig nincs miert,jobb lenne neki ha utalnatok egymast es a gyerekeket is tiltanad tole? Ne torodj vele hagy duzzogjon.
2014. dec. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az exednél jobban zavarja az új nőt, hogy te jóban vagy anyóssal...
2014. dec. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Exferj szedjen hangyat boxkesztyuvel:DD

szerintem nagyon is jo, hogy a nagymama kepben van, segithet a gyereknek is feldolgozni a valast.

Es eleve, igy a normalis, en is jartam Edesapamekhoz, nagyszuleimhez valas utan is, amig eltek.

2014. dec. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha felajánlja magától és eddig is jó volt a kapcsolat, nyugodtan fogadd el.

Amúgy megmondanám az exnek az anyukája helyében, hogy szégyellje magát, mert ő azt a munkát végzi el helyette, ami normális esetben az apa dolga lenne...

Attól hogy elváltatok, attól még az ex ugyanúgy mehetne néha a gyerekekért oviba, nem csak azon a kéthetente hétvégén apuka. Szégyen, hogy az anyjának kell helyettesítenie.

2014. dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mar ne haragudj.. de valas utan o az APJA marad az anyukaja meg a NAGYMAMAJA!! attol hogy ti valtok,vagy valtatok ugyanugy megmarad a "szerep" osztas..
2014. dec. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ attól hogy milyen viszonyotok volt. Ha közeli kapcsolata volt ezelőtt is gyerekekkel, miért ne. Az hogy te mennyi találkozol vele, a ti kapcsolatotoktól függ.
2014. dec. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!