Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehetséges, a válást a bíróság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marwa kérdése:

Lehetséges, a válást a bíróság "3. személy" miatt fogja gondolni?

Figyelt kérdés
Jelenleg 3 éve vagyok hàzas de 5 éve vagyok együtt a jelenlegi férjemmel. Beadtuk a vàlàst 2014 Októberében közös megegyezéssel. Én az elmúlt 1 hónapban ràjöttem, hogy beleszerettem az egyik baràtomba és ez az érzés kölcsönös. A férjem persze tud róla.

2014. dec. 14. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Lehet csak én vagyok az értetlen, de ennek a kérdésnek nincs értelme.. :)

??? mi akar a kérdése lennei? Magyartalan..

2014. dec. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miert kell termeszetesen tudni a ferjednek errol? Oktoberbe adtatok be a valast, nem? Egy honapja, novemberben jottel ra, hogy szerelmes vagy az egyik baratodba, nem? Amugy is, M.O.-on mindegy van e 3-ik, vagy 4-ik szemely.
2014. dec. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A bíróságot nem érdekli semmilyen 3. személy, megcsalás.
2014. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A bíróságot nem érdekli a harmadik személy.
2014. dec. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy számítana a harmadik fél. Közös megegyezéssel váltok a férjeddel, mi itt a probléma?
2014. dec. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok "ámerikai" filmet néztél, ahol ezt ténylegesen figyelembe is veszik. Vagy milyen szankciót vártál azért, mert te beleszerettél valakibe? Nem választanak el egymástól? Házasságra ítélnek, vagy mi? Néha nem értem az emberek gondolkodásának logikáját (??).
2014. dec. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akár háremet is tarthattok mind a ketten, ez a válás szempontjából nem számít. Sőt, elég ha az egyik akar válni, mert nem köteleznek senkit házasságra.
2014. dec. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elnézést ha kicsit értelmetlen a kérdésem. Arra próbàlnék ràjönni,hogy ha van egy 3. személy a képben akkor lehetséges-e az hogy a bírósàg nehezebben vàlaszt-el minket még akkor is ha nem a harmadik miatt van a vàlàs.Hiszen én csak szerelmes vagyok de nem történt semmi sem közöttünk. Így is megcsalàsról van szó? Egyébként köszönöm az eddigi vàlaszokat
2014. dec. 15. 01:51
 9/10 anonim ***** válasza:

" a bírósàg nehezebben vàlaszt-el minket"


Nem.

2014. dec. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még mindig Ámerikában hiszed magad. A magyar jogrendben senkit nem érdekel, hogy megcsaltad-e a párod, avagy sem. Senkit.
2014. dec. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!