Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A volt férjem azzal vádol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt férjem azzal vádol hogy magamra költöm a gyerektartást? Fel akar jelenteni.

Figyelt kérdés

Az exem minden hónap 3-ig utalja a gyerektartást. Nem keveset fizet,50.000FT-t.


A lányom meg akart volna vetetni a hónap elején egy kabátot,25.000FT-ért amire én nemet mondtam. És pont úgy alakult hogy én 5-n(akkor tudtak fogadni) mentem fodrászhoz és kozmetikushoz. Ezt a gyerekartásból fizettem ki,mivel én fizetést csak 10-n kapok.


A lányom elpanaszolta az apjának,hogy én fodrászhoz meg kozmetikushoz járok,közbe neki nincs egy normális egy kabátja.


Mondtam az exemnek,hogy van a lánynak kabátja,októberbe kapta(a gyerek választotta),nem fogok neki két havonta 20.000FT.ért kabátot venni.


Fodrászhoz meg a fizetésemből is elmentem volna,nehogy már azon a 10.000Ft-on problémázzon,mikor nem vettem el a lányomtól semmit,hisz 10-n fizetést kapok én is,és eltartom belőle a lányunkat.


16 éves a lányunk,pont abban a korban hogy menőzni szeretne,márkás ruhákat venne mindennap.


Tudom hogy exem sok gyerektartást fizet,de az el is megy a lányomra bőven,még ugy is h én is fizetek a külön óráiba.


2014. dec. 17. 20:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem a gyerek kapja, nem a gyerek rendelkezik felette.
2014. dec. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
87%
Jogilag nem tud ebbe belekötni.Azt,hogy erkölcsileg mit gondolok,inkább megtartom magamnak.
2014. dec. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
38%

Először is: a kislány a fejedre nőtt, ezen nincs mit szépíteni.

Másodszor: van kaja, ruha, meleg a lakásban, plusz kabátja is van, amit nem olyan régen kapott. Ezt normálisan meg lehetne beszélni vele.

Az már más kérdés, hogy te is várhattál volna a kozmetikussal és fodrásszal 5 napot, amíg megjön a saját fizetésed, és akkor nem lenne balhé.

2015. márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ezt azért ha bíróságra megy a dolog esetleg ne hangoztasd, hogy fodrászra költötted a gyerektartást. Az a gyermeké, ha nem fogy el kajára, sulira, vizra,villanyra stb, azt elméletileg Te magadra nem költheted.
2016. máj. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!