Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Menjenek iskolaidőben láthatás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjenek iskolaidőben láthatásra vagy nem?

Figyelt kérdés
Röviden: a volt férjem és az új családja külföldön élnek. Nagyon ritkán jön a közös lányainkhoz (2 közös gyerek velem). Most karácsonykor sem jött. Csomagot küldött nekik. Most bejelentette hogy januárban jönnek haza pár napra és szeretné elvinni a gyerekeket szerdán-szombatig. Nos ebben 3 iskolai nap benne van. Ti kivennétek 3 napra a gyerekeket a suliból? Nagyobbik lány szeretne menni a kisebbik nem. Mit tegyek?

2014. dec. 27. 12:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy csak én vagyok így vele, de erre én nem használnám el a 3 szülő által igazolható napot a suliban. Menjenek hétvégén.
2014. dec. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%

Én nem venném ki. Itt volt a téli szünet, sőt gyanítom nálatok is volt előtte síszünet is. Három napot lehet szülőnek igazolni, az szerintem nem erre való.

A nagylányt sajnálom, de kérdés az apja miatt akar menni, vagy mert lehetőség van az iskolából lógni?

2014. dec. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Az nem megoldható, hogy akkor apukától mennek iskolába? Apuka amúgy úgy képzelte, hogy akkor ne menjenek suliba? Én lehet, hogy kivenném, főleg, hogy ha nagyon menni akarnak a lányok. Bár az nekem is visszatetsző kicsit, hogy miért nem tudta megoldani az Ünnepek alatt, hogy lássa a lányokat.
2014. dec. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Én elengedném őket és valahogy megoldanám az igazolást.
2014. dec. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
22%

A kapcsolattartas kotelezo.

Ne foszd meg a gyereket az apjatol mert lelki nyomorek les.

2014. dec. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván az itt tartózkodás alatt mennének a gyerekek az apjukhoz iskola után.
2014. dec. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%

Valoszinu az apa dolgozott az unnepek apart ezert megy most.

Es eigen kapcsolattartas kotelezo es Minden meg kell tenni erte.

2014. dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Az apuka nem jöttek haza ünnepek alatt németországból. Januárba jönnek haza 5 napra és nem esik bele hétvéga csak szombat, de akkor mennek vissza. Nem egy településen vannak a rokonaink. HA felvenné a lányokat akkor el szeretné vinni őket kb 100 km-el odébb, ahol a felesége családja él.
2014. dec. 27. 12:36
 9/21 A kérdező kommentje:

gyerekeim szeretnek iskolába járni, nagyon jó tanulók. Nem a lógásról van szó. A nagyobbik lány jobban kötődik az apjáho. (még mindketten általános iskolába járnak

)

2014. dec. 27. 12:38
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd el őket. Gondolom nem olyan sűrűn van ilyen.
2014. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!