Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha már jó ideje együtt lennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már jó ideje együtt lennél a feleségeddel és lenne már 2 gyereketek és utána derülne ki egy véletlen folytán, hogy prosti volt? Mit tennél?

Figyelt kérdés

Elválnál? Fel tudnád dolgozni? Ha, vele maradnál, túl tennéd magadat rajta? Zavarna? Bele gondolnál, benne maradna járna a fejedben, hogy milyen sok alak és mit csináltak vele?


Magyarországon nagyon sok lány él ebből. Sok fő sulis egyetemista is csinálja. Ha abba hagyják nyílván való, hogy a sírig megpróbálják vinni ezt a tikot. (Persze olykor ritkán, de kiderülhet) Nyílván nem azért mert hazudnának, hanem mert akkor nem jönne vele össze szinte senki, meg mindenki megtudná a múltját, plusz ha mégis össze is jönne vele valaki, akkor meg fel is hozhatná a múltját. (Ezért nem arcal hirdet a lányok 99%-a)


2014. dec. 29. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Semmit nem tennék. Nem válnék el. Ha a tanulmányait csak így tudta finanszírozni, az nem az ő hibája.
2014. dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Elhagynám.
2014. dec. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Hagyjuk már ezt az általanositast dehogy él ebből sok lány. Nem kell szégyellni a múltat előbb utóbb úgyis minden kiderül és akkor joggal szakít a másik. Meg nem is kell rá ok mert aki elítéli ezt úgyis elhagy ennél kisebb dolgokert kiabrandulnak a másikbol.
2014. dec. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

A tanulmányaidat finanszírozhatod normális módon is. Talán több erőfeszítésbe kerül, mint lesz.pni x dákót, de akkor is, így én ezt nem tartom kifogásnak.


Másrészt viszont ez a múltban történt, így annyira "nem rád tartozik". Viszont ez sok mindent elárul a feleség értékrendjéről, akkor van baj, ha te nem ilyen nőnek ismerted meg, akinél ez belefér.

2014. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Én nem tudom, hányan élnek ebből, de azért nem úgy van ám, hogy valaki prosti, minden más lány pedig tisztaszívű szűz. Ha az zavar, hogy pénzért tette, akkor oké, de ha az, hogy hány f**t fogott életében és hány pasi csinált vele különféle dolgokat, akkor lényegtelen, hogy prosti volt-e, vagy sem, mert a nők nagy részének nem a férje az első és nem csak a misszionárius pózt ismerik...
2014. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Ha minden ok egyebkent es boldog vagyok vele akkor nem valnek el, csak azert mert a multja hagy nemi kivetnivalot maga utan.


Engem inkabb az zavarna, hogy nem mondta el az elejen (akkor is beleszerettem volna), de a kerdesre visszaterve, ugyanugy bele maradnek.

2014. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Annyira kamukifogás h diák.

Bébiszitterkedéssel v korrepetálással is lehet keresni 1000 Ft-os órabért minimum. Ott van még mellette az ösztöndíj és kollégiumba is lehet költözni.

De aki vmi piacképesebbet tanul, akár már diploma előtt is találhat korrekt állást.

De olyan ismerősöm is van, aki mielőtt belevágott volna a felsőoktatásba dolgozott 2 évet tengerjáró hajón pincérként, mindent félrerakott és sulis évekre pont elég volt az ösztöndíja mellett, nem is kellett diákmelóznia.

Csak simán lusta és hazug.

2014. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az enyéméről kiderült, csak ő ingyen csinálta...

Azonnal szakítani kell vele. Ha megtagadja a múltját, nincs jövője...

2015. jan. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!