Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyerektartás bírósági letiltás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerektartás bírósági letiltása esetén az utalás aznap történik, amikor a gyerektartást fizető megkapja a fizetését?

Figyelt kérdés
2015. jan. 5. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Akkor kapod meg, amikor a munkáltató elutalja...
2015. jan. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ez nem úgy működik, hogy amikor a gyt-t fizetőnek utalja a fizetést a munkáltató, akkor egyúttal a másik számlára megy is a gyerektartás?
2015. jan. 5. 11:15
 3/12 anonim ***** válasza:
De. Mert a munkáltató küldi.
2015. jan. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És az lehetséges, hogy bírósági határozat ellenére sem küldi a cég a gyerektartást? Vagy mennyi ennek az átfutási ideje? Tehát a végzéstől számítva mennyi idő, amíg elkezdik utalni?
2015. jan. 5. 11:21
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Könyvelőként jópár cégnél látom, hogy nem, nem ugyanakkor utalja el... Ahol Kincstár számfejt és utal, ott igen, de kis cégeknél akkor van utalás, mikor a főnök úgy dönt...
2015. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy kincstár számfejt-e, de ez egy állami cég.
2015. jan. 5. 11:36
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom te is beleestél a többi elvált nő tévedésébe. Ha pl. a decemberi bérből kell először fizetni, akkor azt bizony januárban utalják! Nyertem?
2015. jan. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Ha a bírósági határozat ellenére nem utal a cég,akkor ő pacsál rá.Ugyanis ilyenkor kézkifizető kezesként ő felel.ha jan 15ig van a határozat a cégnek addig utalnia kell!
2015. jan. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor küldök egy levelet az exem cégének - szigorúan 30 nap letelte után -, h amennyiben ASAP nem lesz kifizetve, a következő levelet az ügyvédem küldi. Hivatkozni szoktam az ügyiratszámra.
2015. jan. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
"következő levelet az ügyvédem küldi." Képzelem, hogy besz*rhatnak a cégnél! Istenem egy kis észt ha szétszórnál a földön..........................
2015. jan. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!