Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apuka fenyeget a tartasdij...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apuka fenyeget a tartasdij csökkentésével, fenyeget mert a bírósági végzés szerint adom oda a kislányt, nem akkor amikor ő kéri és nem többször. Megteheti? Lent.

Figyelt kérdés

Féltékeny mert lett párom a válás óta. Mit tehetek hogy hagyjon élni? Azt mondta amint teheti bíróságra megy és csökkentést kér plusz láthatást többet. Hogyan bizonyítsam be hogy bosszú ez szimplán és hogy éljünk így nyugodtan? Mindig odaadom a kislányt amikor kell, nem akadályozom!! Fenyeget és kitalált olyat is hogy a párom durva a gyerekünkhöz. Bizonyítottan alaptalan.

Mit tennétek? Beszéltem a családjával de ők sem tudnak hatni rá. Bosszút forral egyfolytában. Eddig nem törődött a gyerekkel, most meg hogy van más akinek kellünk, nem bír magával. Hogyan lehetne leállítani, hogy békében éljünk?


2014. jún. 30. 14:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
51%
Miért nem viheti el többször? Csak a gyerekkel szúrsz ki.
2014. jún. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Mert több alkalommal elfelejtette nem csak hazahozni, de oviba is elfelejtette elvinni másnap. És telefonon sem lehetett elérni. Fogalmunk sem volt hol a gyerek. Anyós hozta haza mert csak öt engedte be. Senkinek se kívánok ilyen érzést. Ügyvéd mondta jelentsem fel de nem akartam cirkuszt. És az ő javaslatára tartatom be azóta a bírósági végzést. Sajnos megszűnt köztünk a jóviszony.
2014. jún. 30. 15:09
 3/26 anonim ***** válasza:
47%

Ha csak néha viheti el a gyereket, akkor igaza van. A gyereknek az apjára is szüksége van, nem csak kéthetenként, hanem bármikor. Nem elég, hogy nem akadályozod a két hetenkénti látogatást, ha csak akkor viheti el.

Tartásdíj csökkenést akkor kérhet, ha az ítélet óta megváltoztak az anyagi körülményei.

2014. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%

1es

miért a zsarolás olyan normális dolog ?


kérdező ha a végzés szerint mindig oda adod a gyereket láthatásra akkor nem sokat fog elérni...

csökkenteni ritkán szoktak max akkor ha lett pl még egy gyereke ....

2014. jún. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%

kérdező


ezeket az eseteket mindenképpen jelezni kellene a gyámügyön !

ha nem időben viszi vissza a gyereket azt is...

ez nem a jó viszonyról szól már !

ezzel véded magad és a gyereket is !


ellenben az h hol vannak a láthatás ideje alatt az csak akkor érint ha veszélyezteti a gyereket !

2014. jún. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
erre nem fog gyt csökkentést kapni. Sőt. miért is kapná? indoka sincs rá
2014. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Ügyvéd javasolta hogy tartassam be a végzést és ne adjak azon felül, hidzen egyrészt ő kérte a kéthetente hétvégét, másrészt visszaélt az ezen felüli láthatással többszörösen. Mikor bármikor vihette már akkor is zsarolt. Én meg tartok tőle és félek tőle. A gyerek úgy jön haza, hogy apuka azt mondta ne szeresselek titeket csak őt mert te nem nevelsz jól engem. És hogy azt mondta apuka hogy lakjak vele. Ez szerintetek normális?

Nem jelentgetem fel mert én csak nyugalmat szeretnék. De így nem lehet hogy attól kell rettegni hogy bíróságra megy. Oka nincs tehát a bizonyítás nem menne neki ez felől nyugodt vagyok. Csak reggel minden első gondolatom ő, hogy mit talál ki megint :(

A gyerekünk nem is megy szívesen, ennek ellenére támogatom hogy menjen. Érzi a kicsi is az ellennevelést és hogy valami nincs rendben.

2014. jún. 30. 15:25
 8/26 anonim ***** válasza:
47%

pedig kénytelen leszel ha azt akarod h az ex ne fenyegessen többet !


vedd fel a beszélgetéseket, tedd el az emailt ha személyesen mondja akkor azt is vedd fel teloval diktafonnal stb...

ha legközelebb fenyeget mond h viszed a gyámügyre a másolatokat !

2014. jún. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Azt mondta a gyámügy, hogy március közepén kijött egy új törvény miszerint személyes jogokat sért ha bizonyítékként hangfelvételt használok fel.

Felvettem amúgy. .

2014. jún. 30. 15:37
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha nyugalmat akarsz, akkor minden ilyen esetben jelentsd be a gyámhatóságnál, mert különben te leszel a hibás.

Ha a gyereket ellenetek neveli, azt is a gyámhatóságnál jelezni kell (adott esetben a gyereket is megkérdezik, hogy mit mondott neki az apa), mert csak így vagytok megvédve a zaklatása elöl.


Apuka meg fenyeghet a tartásdíjcsökkentési ötletével, ennél több nem lesz belöle.

2014. jún. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!