Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Normális szerintetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális szerintetek egy ilyen megállapodás? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A nő otthon van a 3. gyerekkel, elkezd egy egyetemet. Úgy beszélték meg a férjjel, hogy így egyszerűbb lesz az első beteges-otthonlévős időszak.

A férj szerelmes lesz, elmegy otthonról. A nő visszamegy dolgozni 4 órában, amiért nyilván nem kap sok pénzt, de az egyetemet nem akarja feladni.


Ezért úgy állapodnak meg, hogy míg a nő nem diplomázik le, addig a férfi őt is eltartja. Ezt le is papírozzák bíróságon, az van benne, hogy a diploma megszerzése utáni 3. hónaptól, de legkésőbb 2016. júniusától már csak rendes gyt-t fizet.


Szerintetek ez így mennyire normális?


2015. febr. 8. 11:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,h mennyire normális,de ha ők ebben megegyeztek,akkor neked mi közöd van hozzá?

Ki vagy te a történetben?Tán csak nem a szerető,pardon új nő?

2015. febr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Annyira normális, amennyire a két félnek megfelel.


Szerintem ha az egyik fél (mindegy, hogy férfi vagy nő) keresete magas annyira, hogy ezt megengedhesse magának, akkor szép gesztus. A másik az, hogy az egyetemi végzettség megszerzésével valószínűleg a gyerekekkel együttélő fél is jobb körülményeket tud majd biztosítani azoknak, tehát nem felesleges a dolog. Ezzel arányosan a különélő fél költségei is csökkennek a hosszútávú jövőt tekintve, tehát neki is megéri a "beruházás".

2015. febr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a férfi nagyon korrekt. Nézd, a nő annak tudatában kezdett el egy sulit, hogy végig ott lesz mellette a férje. Időt, energiát fektetett a suliba. Elkezdte, nem akarja félbe hagyni. Három gyerek mellett egyedül napi nyolc órát dolgozni alapból is szinte lehetetlen, de így sulit is csinálni, képtelenség. Gondolom a férfi szégyelli is magát, hogy nem bírt a f@rkával, a gyerekeinek sem akar rosszat.
2015. febr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a legkorrektebb amit hallottam eddig, hiszen a feleség annak reményében kezdett egyetemet, hogy majd ha befejezi, akkor ő is jobb munkát talál, talán épp úgy állapodtak meg, hogy előbb jöjjenek a gyerekek, a nő áldozza be magát, és utána jöhet az ő iskolája. Erre a terv felénél a férfi kiszáll, és a nő ott marad 3 gyerekekkel végzettség nélkül. Lehet ha ezt hamarabb tudja előbb elmegy tanulni, és utána szül, vagyis így korrekt a férfi részéről, hogy megadja azt amiben eredetileg is megállapodtak attól függetlenül, hogy a kapcsolatuk fennáll-e még.
2015. febr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Nyilván megtehetik és Nekik így jó, másnak meg semmi köze hozzá innentől. Bár minden pár így válna el ha már válni kell... Egyértelmű hogy elsősorban a gyerekek érdekeit nézik, hiszen nekik is jó ha anyukának minél több iskolája és lehetősége van. Minél jobban tud külön - külön boldogulni a két szülő, annál könnyebb nekik és a gyerekeknek is. Nagyon fontos hogy így is tudják egymást segíteni a szülők gyűlölködés helyett, hiszen az a 3 gyerek nem kitörölhető és a lehető legjobbat érdemlik. Bár minden elvált pár segítené egymást...
2015. febr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

A nőnek van már diplomája. Dolgozott a gyerekek előtt és közben is, nem áldozott be semmit a családért.


Elég szánalmasnak tartom, hogy még mindig a volt férjétől függ.

2015. febr. 8. 12:12
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj már, én tényleg az önállóság híve vagyok és azé, hogy ne zsákmányoljuk már ki egymást de... 3 gyerekkel szinte lehetetlenség nem a másiktól függeni a gyerekek egy bizonyos életkoráig - míg legalább mind a három iskolába nem megy. Majd ha lesz gyereked megérted, addig meg hagyjuk a témát szerintem.
2015. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Ez igy korrekt. Gondolom te az uj no vagy.
2015. febr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"Elég szánalmasnak tartom, hogy még mindig a volt férjétől függ."


Akkor a volt férj legyen szíves nevelni venni a 3 gyereket, akit anyuka nyakába csinált, hogy anyukának legyen ideje teljes munkaidőben dolgozni és mellette befejezni az egyetemet. Ez is egy opció, tessék megbeszélni.

2015. febr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Jol irja az elozo, apucinak meg az uj nonek lehet nevelni a harom gyereket, lehet veluk tappenzre menni ha betegek, munkahelyrol rohanniertuk, szuloire sietni, este veluk foglalkozni.
2015. febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!