Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan váljak el így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan váljak el így?

Figyelt kérdés
nem tudom mit tegyek.. a férjem elég nehéz természet, mindenki szerint alapból nagyon makacs és önfejű.. de ezzel nincs is gond, elfogadtam, hogy ilyen.. egy jó ideje nagyon megváltoztak a dolgok.. már teljesen belefáradtunk a veszekedésekbe, feszültségbe, nincs szerelem, jó kedv, összebújás, szeretet sem nagyon... mintha kihal volna minden... és megbeszéltük nemrég hogy váljunk el.. csakhogy a probléma ott kezdődik, hogy ő a családi vállalkozásban dolgozik ahol én is.. a családom házában élünk (külön a szülőktől), és az ő családja messzire van.. így megbeszéltük, megmondtam neki, hogy addig marad ameddig csak akar, amig nem talál másik melót vagy nem találja ki hogy mmi legyen... el is voltunk kb két hétig úgy hogy nem szoltunk egymáshoz szinte egy szót sem, viszont mintha mérgesedett volna a helyzet.. és most azt mondja hogy addig ő nem keres munkát és nem megy sehová amig én nem dobom ki őt.. na de én nem akarom őt kidobni és azt akarom hogy úgy menjen el hogy van munkahelye, pénze, stb.. van hitele is amit fizetni kell, stb stb..... de azt mondja hiába mondom azt hogy váljunk el, neki az nem elég.. nem szeret már hazajönni nem szereti a munkáját most is mondta de csak akkor hajlandó továbblépni ha én kimondom hogy hagyja el a házat.. nincs szivem ilyet mondani... mit tegyek? vélemény? nincs gyerek nincs közös vagyon, valahol még szeretem meg a megszokás de már nem tudunk együtt élni már valahol lezártam magamban.. még most kell változtatni amíg nincs gyerek és amig úgy-ahogy fiatal vagyok... köszi szépen előre is a tanácsokat mert nem tudom hogy mit tegyek és senkinek sem szeretném elmondani ezt... 32/N
2015. febr. 9. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Dobd ki.
2015. febr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ő nem akar elhagyni téged, neked kell kidobnod.
2015. febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem akar ő elmenni, a férfiak szeretik játszani az áldozat szerepét és körbesírni, hogy kidobták, mikor ő mindent megtett. Akármit csinálsz, te leszel a hibás úgyhogy mindegy. Dobd ki!
2015. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Dobd ki a fenébe, had siránkozzon, engedd, hogy kiélvezhesse, hogy áldozat lett. Jájj, de undorítóak az ilyen pasasok!
2015. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Utazzatok el egy áll inclusiv nyaralásra és csak egymásra koncentraljatok. Bókok és kedvességek, mint az elején....hátha újra egymásra találtok.
2015. febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dobd ki! Tipikusan az a fajta, aki belekényszerít egy helyzetbe, aztán rád mutogat. Ne maradj vele, mert így leélni egy életét kegyetlen.
2015. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
voltunk már ilyen hétvégén, én szerveztem meglepinek.. nem volt túl jó, mivel szakadt az eső, nem tudtunk semerre sem menni. én igyekeztem volna kihasználni de ő inkább aludt és tv-t nézett.. amikor meg meztelenül megjelentem a kártyapartink előtt, hogy feldobjam az estét csak szörnyülködött szó szerint, hogy ez nem ide való majd este az ágyban... úgyhogy erről ennyit.. bocs, ez nem ide való és amúgy sem ez a lényeg csak épp muszáj volt... köszönöm a válaszokat és a tanácsokat mindenkinek!!!
2015. febr. 9. 21:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Más dolgokban is rád akarja hárítani a felelősséget? Hát, nem tudom... Nem könnyű tanácsot adni a másik fél meghallgatása nélkül, de ő is felelős a kapcsolatért, nem szabhat ilyen gyerekes feltételeket. Ami meg a kártyaparti előtt történteket illeti: az igyekezetet minden esetben értékelni kell, még ha nem is nyeri el e tetszésünket. Magyarul a férjed nem érdemel meg téged. Szerintem.
2015. febr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bence_ ***** válasza:

Tanácsokat adhatunk de a döntést neked kell meghoznod. Te tudod, hogy mire van szükséged. Te érzed, hogy ebből most mi valósul meg.

Az is lehet, hogy a férjednek így kényelmes.

Valaha volt jó a kapcsolatotok?

Ha vele nem megy akkor lesz majd olyan pasid aki örömmel veszi a hétvégéket és rajongani fog akkor amikor meglát meztelenül ;)

2015. febr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!