Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Sogornom miatt valjak el? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sogornom miatt valjak el? Mit tegyek ha a ferjem tutyi-mutyi?

Figyelt kérdés

Egy udvarban lakunk a sogornommel.

Voltak mar sok vitaink,mert nem egyezzunk vele.

Sokszor abba kotot bele,hogy ha valami az ove volt az udvaron,akkor meg veletlenul se nyuljunk hozza,Hozza tennem hogy nem nyultunk semmihez ami az ove,inkabb csak abba kotott bele,hogy ne mennyunk ki azon a kapun ami az o hazreszehez tartozik.

Mi a ferjemmel szo szerint tartjuk a 7 eves kisfiat,mert annyira nem kepes hogy fozzon a sajat gyerekere,inkabb veszi a draga italokat amiket iszogat a szeretojevel,aki nos ember,de engem ez nem erdekel.

Az volt a problema,hogy egyszer amikor lattam,hogyan banik a gyermekevel,aki majd fulladt meg ugy kohogott,es ra szoltam,hogy vigye mar orvoshoz,na akkor volt egy nagy cirkuszom,hogy en torodjek a sajat dolgommal,es ne szoljak bele.

DE amikor mar ugy sajnaltam azt a gyereket,hogy mar szinte nem kapott levegot,megfogtam en a ferjemmel,es bevittuk az ugyeletre,ahol ket oldali tudogyulladasa volt es a dr Ur meg allapitotta,hogy a gyerek 3 hete ki volt szaradva.

Amikor a sogornom megtudta,hogy milyen beteg a fiu,akkor csak sajnaltatni tudta magat a ferjem elott.

Azota nem is beszelunk egymassal.

De ma annyira fel idegesitettem magam,hogy reszkettem az idegtol.

En amikor szaritom a ruhakat,akkor en ki szoktam tenni a ruhakat a szaritora.

A sogornomnek pedig az udvar vegeben van szaritoketele,es azt gondoltam hogy ha mar csak ugyis egy inget mostam ki,amit mellesleg a tegnap elott vettem 5000Ft-ert nem erdemes ki tegyem a szaritot,inkabb ki teritem a szarito kotelre.

Ezelott 3-4 oraval mentem,hogy szedjem le a szaritorol az inget,es amitt ott lattam szinte rosszul lettem

A hofeher ingem lent a foldon volt,szerte szejel szaggatva,de ami meg nagyon erdekes volt,hogy sehol egy folt,kosz,por semmi,hofer volt.

Szerintetek ha a kutya rantotta volna le a szarito kotelrol,akkor minimum nem kellet volna legyen rajta egy folt,de SEMMI!

Es meg amire fel figyeltem az az volt,hogy ugy volt szet szaggatva,mintha valaki olloval vagta volna el,annyira egyenesen volt szet szaggatva,amit egy kutya nem tudna.

100% HOGY A SOGORNOM VOLT.

A kisfiara sem tudja kenni,mert nem volt othon ma.

A ferjemnek meg ha mondom,akkor azt mondja nekem,hogy en vagyok kipihenve es csak kepzelodom.

Pedig en ebbol a nobol akarmit kinezek.

Szerintetek mit csinaljak?

Valaszokat elore is koszonom.


2013. júl. 16. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
ha előbb jut eszedbe a válás emiatt mint a költözés, akkor válj el.
2013. júl. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Volt már kérdésed erről!
2013. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%

Addig olvastam, hogy 3 hete ki volt száradva a gyerek.

Ja.

Nyilván.

2013. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem tudok csak ugy el koltozni,de az bant,hogy a ferjem nem all ki melletem.

Nagyon sok mindent tudnek meselni,de most nem bonyolodom bele.

2013. júl. 16. 21:39
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
ha velem csinálná ezt vki már rágyújtottam volna a házat
2013. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem elválni kell hanem megbeszélni!


A sógornőd beteg amúgy?

Ez után az eset után nem kérdezted meg hogy ki volt?

2013. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem állapot, de az orvosnak meg jelenteni kellett volna a rendőrségen.

Ő nem fog megváltozni, az elég valószínű.

Próbáljátok úgy beosztani a kertek, udvart, kapujat, hogy az betartható legyen

A gyereke sorsa aggasztó.

Kérdezd a férjed, ő hogy látja ezeket a dolgokat?

2013. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Örülj neki,hogy ez a legnagyobb bajod.Úgy látszik,a milliárdjaid elvették az eszedet.
2013. júl. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt pár hétben ezt a törénetet kétszer olvastam. Miért kell ennyiszer kiírni? Bár most sógornő pasiügyeit nem taglaltad.


Csomószor meg lett neked írva, hogy KERÍTSD EL a ti részeteket.


Egyébként ha tudod milyen, miért az ő kötelére teregetsz? Mintha direkt provokálnád...

2013. júl. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tiéd volt nemrég a sógornőm pucéran napozik a barátnőivel a kertipartynk közben kiírás is gondolom... komolyan. Ne a férjedtől várj lépést, ha ennyire zavar, hanem legyél annyira felnőtt nő, hogy vagy a sarkadra állsz és beszélsz a sógornőddel, vagy lekeríted a részeteket, vagy elköltözöl. Ennyi. A gyerekéről írtakat pedig nem hiszem el egyszerűen. Kamuzol, hogy még rosszabb színben tűnjön fel a sógornőd és sajnáljunk téged.
2013. júl. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!